Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 09.15.2007 10:03:48

Rico
Niemowa
Od: Sterling Heights, MI, U.S.A.

Sushi

Polecam: Crazy Sushi w Madison Heights (adres: 1454 E 12 Mile Rd; pomiędzy Dequindre i John R; południowa strona ulicy). Niedawno otwarte, a mimo to chyba jedno z najlepszych miejsc, gdzie można zjeść sushi.
Restaurację prowadzi Koreańczyk z żoną. Mało miejsca do siedzenia (większość ludzi bierze na wynos). Również nie właściwe miejsce, jeśli szukasz nastroju.

Dla tych, którzy nigdy nie jedli, lub nie znają szczegółów - nie każde sushi przyżądzane jest z surowej ryby. Polecam; szczególnie tym, którzy lubią spróbować „coś innego”.

#2 09.15.2007 16:42:58

redneck
Małomówny

Re: Sushi

Moje sushi place to Noble Fish. 14. Mila i Main St. Maly japonski sklepik a z tylu panowie roluja smile
polecam goraco!

#3 09.16.2007 05:57:58

Rico
Niemowa
Od: Sterling Heights, MI, U.S.A.

Świetny wybór! Noble Fish było wybrane najlepszą restauracją sushi w okolicy. Też tam chodziłem, dopóki nie odkryłem Crazy Sushi.

#4 09.16.2007 15:27:28

Łukasz Witkowski
Były Administrator

Też często bywamy w Noble Fish. Jedyny minus to brak dużej liczby stolików. Zawsze trzeba czekać...
A Crazy Sushi będzie "zbadane" w tym tygodniu smile

#5 09.22.2007 12:19:10

Łukasz Witkowski
Były Administrator

Crazy Sushi naprawdę warto odwiedzić. Właśnie wróciłem. Miejsce rzeczywiście niezbyt dobre. Urządzone tak sobie, klimatu zero. Minusem jest też brak odpowiednich naczyń (miseczek, pojemniczków na sos sojowy, etc.).  Ale do rzeczy, do rzeczy: sushi jest R_E_W_E_L_A_C_Y_J_N_E. Polecam wszystkie rodzaje ze słowem "crazy" w nazwie plus ich największy hit: Grand Canyon. W następny weekend wrócę tam na pewno. Dziękuje za wskazanie tego miejsca, Rico.

#6 04.06.2009 12:56:08

WhiteEagle
Niemowa

Łukasz Witkowski napisał:

Też często bywamy w Noble Fish. Jedyny minus to brak dużej liczby stolików. Zawsze trzeba czekać...
A Crazy Sushi będzie "zbadane" w tym tygodniu smile

#1 Noble Fish - oni sa pierwszym miejscem w Michigan co dostaje cala dostawe ryb, wszystkie Sushi punkty dostaja po nich.
#2 Nobana - w Troy http://www.nobana.us/ (z tego co slyszalam to jakos sa polaczeni z Noble Fish)

Stopka forum