Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 11.07.2015 05:30:35

justynka103
Niemowa

pomoc z wyjazdem

witam,

Jestem bardzo ogarniętą osobą. Podróżowałam do Stanów Zjednoczonych wiele razy. Spędziłam wiele czasu w kilku różnych stanach (Floryda, Michigan, Ohio) nigdy nie pacowałam w USA, ponieważ posiadam tylko wizę turystyczną ale Stany Zjednoczone są krajem w którym chciałabym spędzić więcej czasu. Bardzo komfortowo się czuję jeżdżąc autem i posiadam międzynarodowe prawo jazdy. Mój angielski nie jest idealny ale jest w zupełności wystarczający aby załatwić wiele spraw Ukończyłam 3 kierunki studiów (Stosunki Międzynarodowe - licencjat, Administracja- magister, Postgraduate Management Studies - studia podyplomowe) Obecnie jestem w trakcie studiów MBA z  programem rozszerzonym realizowanym przez wykładowców University of Minnesota.  Detroit jest miejscem w którym chciałabym zamieszkać.  Czy ktoś z forumowiczów ma pomysł co moge zrobić, może jest ktoś w stanie zaoferować drobną pomoc w znalezieniu pracy lub miejsca do zamieszkania. Proszę o kontakt (535 55 88 32 - to jest mój polski numer ale z dostępem do imessage/facetiame.
Pozdrawiam,
Justyna

#2 12.05.2015 02:40:44

Incromment
Niemowa

Re: pomoc z wyjazdem

Dzięki Ci

Proszę o kontakt (535 55 88 32 - to jest mój polski numer ale z dostępem do imessage/facetiame.

Stopka forum