Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#51 10.22.2011 15:57:04

Art Be
Administrator

Re: Fotografia Georga Szelazka

Pan Szelazek przeslal do mnie wczoraj nastepujacego mejla, przepraszam za opóźnienie;

Szanowny Administratorze,

badz tak uprzejmy i zalacz sprostowanie do postu #46 Look761 w dziale fotografii:

"Look761, dzieki za zainteresowanie moimi zdjeciami.
Male sprostowanie: na tym balu, nad balami NIE BYLEM!!!
Zapraszam jednakze do mojej najnowszej galerii z wioski Forda. Enjoy."

Serdecznie pozdrawiam,

Jurek

Art Be
Administrator
forumdetroit@gmail.com

#52 10.22.2011 16:03:22

Look761
Niezaprzeczalna Legenda Forum

Chcialem przeprosic pana Georga Szelazka o niesluszne posadzenie o zamieszczeniu zdjec z 60 lecia Balu Bialego Orla.

Ogladalem TD z tego balu ,pozniej przeskoczylem na zdjecia  pana Georga Szelazka z Polish Heritage Day i cos zakodowalo w glowie ze sa to zdjecia z Balu Bialych Orlow i napisalem co napisalem .

Jeszcze raz przepraszam

Look761

"Czy świat bardzo się zmieni , gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy , wkurwieni"

Jonasz Kofta

#53 10.22.2011 17:19:41

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

Okazuje sie, że wszyscy lubimy oglądać naprawdę piękne zdjęcia G. Szelążka smile
Ale rzeczywiście na słynnym skądinąd balu "dziwactwa" nie widać żadnej twarzy z Tygodnika Polskiego wink
Pewnie "ja nie panski, ni hetmanski" nie było jeszcze mottem.
Delikatnie próbowałem w prywatnym mejlu zwrócić p. Szelążkowi uwagę na komizm sytuacji, gdzie trzech medialnych "speców" aktywnie "wyalienowalo" Tygodnik Polski i zabrało sie do dzielenia medialnych nagród POLSKIEGO DZIEDZICTWA.
Smutna tragifarsa, bo jeśli trzej medianci mogą nadawać tytuly czegos tak prestiżowego jak "polskie dziedzictwo" to ja moge być prezydentem USA.
Ostatnio dziennikarz radiowy (główny filar organizacyjny "dnia dziedzictwa") złożył w swoim programie, ponad dziewięćdziesięcioletniemu weteranowi, odznaczonemu Krzyżem Virtuti Militari dość ordynarnie życzenia imieninowe.
Ja, jeśli otrzymałbym jakikolwiek "tytuł" lub "honor" od kogoś kalibru redaktora, zwróciłbym go natychmiast dawcy.
Być może mam nazbyt wygórowane standardy...

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#54 11.01.2011 14:59:48

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Hello,

You are invited to view photographs from my "SPOTKANIE Z REDAKCJA "TYGODNIKA POLSKIEGO"" gallery.

Enjoy,
George Szelazek Photography

http://offlevel.zenfolio.com/p1038892319

That’s all, folks
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#55 11.22.2011 12:19:02

Matys13
Niemowa

Zoomboy napisał:

Hello,

You are invited to view photographs from my "RAFAL BLECHACZ, piano. Ann Arbor, MI USA" gallery.

Enjoy,

http://offlevel.zenfolio.com/p621806575

--------------------
Zenfolio provides easy and elegant hosting for all your photographs. Open a Zenfolio account with my referral code CES-AET-DSZ and save 10%.   

Powered by Zenfolio
Upload. Protect. Customize. Present. Impress. Sell.   

ˆ George Szelazek Photography 

Pamiętam jak wiele godzin Rafał ćwiczył, a ja z kumplami piliśmy piwo w pobliskim ogródku piwnym wink. Ehhh warto było wtedy zamawiać i spożywać dużo piwa bo grał niesamowicie. Praktycznie codziennie chodząc ( tak, tak wink ) do pracy i mijając jego dom słyszałem jak ćwiczy. Teraz przeniósł się z Nakła do Bydgoszczy a ja już nie chodzę do pracy. Przepraszam za Offtopic... tak mnie jakoś naszło jak zobaczyłem fotki "ziomala" na forum zza wielkiej kałuży wink
P.S. A fotki są OK smile

#56 12.06.2011 21:19:50

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Serdecznie zapraszam do mojej galerii poświęconej pamięci walczących o niepodległość Polski, naszej Ojczyzny.
Przypomnijmy sobie śmiertelną obronę Zadworza przeciwko przeważającej liczbie kawalerii Budionnego galopującego na Warszawe.
Nie zdążył !!!

http://offlevel.zenfolio.com/p548598362

That’s all, folks

#57 12.18.2011 22:27:19

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Hello,

You are invited to view photographs from my "POLANIE Witaja Swietego Mikolaja" gallery.

Enjoy,
George Szelążek Photography

http://offlevel.zenfolio.com/p1037658420

That’s all, folks

#58 12.22.2011 12:34:18

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i
Szczęśliwego Nowego Roku -
Do siego roku!

Jurek

http://offlevel.zenfolio.com/

http://img38.imagefra.me/i5cm/zoomboy/uu0e_be8_u7nqi.jpg

That’s all, folks

#59 01.26.2013 15:31:58

Look761

"Czy świat bardzo się zmieni , gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy , wkurwieni"

Jonasz Kofta

#60 03.12.2013 19:07:37

nowy

Oberzałem sobie dzis zdjęcia mistrza Jerzego Szelążka.
Jurek chyba nie cenzuruje swojej pasji mamy więc duży przegląd.
Zachęcam.
http://offlevel.zenfolio.com/p228879111

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

#61 08.12.2014 15:51:36

ak
Serwis

Ciekawa kolekcja Jurka Szelazka

CUD NAD WISŁĄ - bohaterska obrona Ojczyzny przed bolszewikami z antychrześcijańską ideologią.
Serdecznie zapraszam do pamiątkowej Galerii.

"Friends are flowers in the garden of life"

#62 08.12.2014 15:53:00

ak
Serwis

"Friends are flowers in the garden of life"

#63 08.06.2015 12:58:46

Marina
Niemowa

galeria fajna ale jakoś nie w moim klimacie. Wiem że trzeba pamiętać o osobach które walczyły za Polskę ale bardziej do mnie przemawiają miejsca tych walk niż medale.

#64 08.07.2015 11:25:46

Look761

Trzeba kliknąć na "about" i tam jest setki zdjęć......smile

Jonasz Kofta

Stopka forum