Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 07.22.2015 08:08:39

Fucz
Niemowa

Słuchawki - ranking

Witajcie...:-) mam pytanie dotyczące słuchawek. Chcę  zrobić ranking takich słuchawek, ale nausznych, nie dousznych. Dlaczego? Bo muszę w końcu wyłuskać te the one and only, które będą miały taką jakość dźwięku, że odpadnę... Już mam dosyć tych reklamowanych substytutów, które to niby „przeniosą mnie do nieba”, a co do czego przychodzi, to uszy więdną... Też tak macie? :-(((
No więc, jakie słuchawki proponujecie? Cena nie gra roli! Nie zapomnijcie od razu wspomnieć, jaki sklep audio video oferuje takie cacka, może być internetowy, nawet lepiej:-) Dziękuje z góry:-)

#2 07.23.2015 14:52:08

Lajlop
Niemowa

Re: Słuchawki - ranking

Ja mam swoje superluxy. Zapłaciłem za nie około 90złotych, a moim zdaniem są lepsze od tych wszystkich sennheiserów czy pionieerów albo innych słuchawek markowych. Oczywiście o beats by dr. dre już nie wspomnę bo to poza wysoką ceną nic ciekawego sobą nie prezentuje wiec te słuchawki bym skreślił w pierwszej kolejności. Ale trudno będzie wybrać top 10

#3 07.24.2015 09:59:09

biskutt
Niemowa

A masz odpowiednią kartę dźwiękową? Jak masz zwykłą, zintegrowaną kartę... taką na płycie głównej to nie ma się co silić na jakieś słuchawki z górnej półki bo i tak nie byłoby wielkiej różnicy w zakresie jakości dźwięku. Jak masz dedykowaną kartę dźwiękową to możesz pomyśleć o jakichś lepszych słuchawkach. W innym razie nie ma co wydawać dodatkowych pieniędzy.

#4 07.26.2015 14:44:28

Bafloft
Niemowa

No właśnie może to właśnie wina karty dźwiękowej a nie słuchawek? ja niestety albo i stety posiadam zwykłe słuchawki które jak oglądam to nawet nie mają jakiejś specjalnej marki - i muszę przyznać, ze spisują się idealnie! Kupione gdzieś w sieci za kilka groszy - nigdy nie inwestuję w taki sprzęt zbyt wiele kasy. Nie tyle ze mi szkoda ale jakoś tak

#5 07.27.2015 02:05:27

karamkas
Niemowa

Właśnie... Też w pierwszej chwili pomyślałem o tym czy to nie czasem wina karty dźwiękowej? Hmm... Szczerze mówiąc ja również nigdy nie zainwestowałem w słuchawki więcej niż 100 złotych wink W sumie nigdy nie zależało mi na jakości dźwięku, dlatego zakupiłem w najprostszą wersję słuchawek marki Steel wink Jak na razie sprawują się bez zarzutu wink Kupiłem je w jakimś internetowym sklepie, ale niestety było to dawno i już nie pamiętam sad

#6 08.05.2015 03:55:47

Kuba86
Niemowa

Jeżeli cena nie gra dla Ciebie roli to może wypróbuj markę JBL. Np model Synchros E40 BT. Są to słuchawki bezprzewodowe, posiadają również technologię Bluetooth i PureBass dla lepszego odbioru dźwięku. Sam ich używałem przez długi czas i byłem bardzo zadowolony. Nie wiem, czy w Stanach jest dostępna ta marka, ale w Polsce na pewno znajdziesz ją choćby na Allegro albo w sklepie internetowym http://www.sklep.bestaudio.pl/.

Stopka forum