Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

• Index
  •  » Finanse
  •  » Inwestować w szkolenie pracowników?

#1 07.21.2015 07:37:30

Marina
Niemowa

Inwestować w szkolenie pracowników?

Witajcie. Mam właśnie takie pytanie, czy warto? Bo te wymierne korzyści to do mnie nie docierają – niby tak, niby się opłaca, niby to zaprocentuje, ale to nie jest coś, co da efekt natychmiastowy, prawda? I tu mam właśnie z tym problem... Mój wspólnik namawia mnie właśnie na taką „inwestycję”, jak on to nazywa... Szkolenia menedżerskie, zobaczysz, jakie będą efekty – gada mi i gada...Ja się pytam: kiedy będą? I czy będą w ogóle? Nie lubię pieniędzy w błoto wywalać i nie będę za to przepraszać... (((

#2 07.23.2015 16:36:44

Emma84
Niemowa

Re: Inwestować w szkolenie pracowników?

Szkolenia menedżerskie to całkiem przydatna rzecz. Według mnie to nie jest wywalanie pieniędzy w błoto, wręcz przeciwnie - uważam, że to inwestycja w pracownika, w jego wiedzę i umiejętności. Dzięki takim szkoleniom pracownika ma szansę znacznie poszerzyć swoją wiedzę, dzięki czemu wzrośnie efektywność jego pracy. Na Twoim miejscu zaryzykowałabym - ryzyko przynosi korzyści wink

#3 07.24.2015 04:21:15

bogirk
Niemowa

Wszystko zaowocuje, ale w swoim czasie:) Osoby, które są wysyłane na szkolenia czują się doceniane i bardziej doceniają swoją pracę i jednocześnie bardziej się starają smile Wiadomo, że na efekty pracy osób, które przeszły szkolenia trzeba poczekać, bo pracownicy muszą mieć czas, żeby się wykazać przecież:) Tak, czy inaczej trzeba poszukać dobrej firmy zajmującej się szkoleniami i nie ma co czekać:)

#4 07.24.2015 05:27:35

zbislawl81@
Niemowa

Zależy czym się zajmujecie i czy waszemu menadżerowi/menadżerom rzeczywiście te szkolenia coś dadzą. Jeśli widzicie w tych ludziach potencjał, to nie ma co się zastanawiać i trzeba ich wysłać na te szkolenia. Jeśli natomiast słabo sobie radzą ze swoimi obowiązkami, to szkoda na nich pieniędzy. Zawsze jest też ryzyko, że jeśli wyszkolisz ich za swoje pieniądze, to mogą przejść do konkurencji... więc trzeba ich ciągle motywować i  spełniać ich wymagania (finansowe w szczególności).

#5 07.24.2015 13:48:44

czipur
Niemowa

Witaj, zawsze warto inwestować w szkolenia swoich pracowników. Pracownicy dużo z takich szkoleń wynoszą, poprawia się ich jakość pracy i znacznie bardziej poważnie podchodzą do wykonywania swoich obowiązków. A poza tym dzięki zdobytej wiedzy to Twoja firma zaczyna sprawniej funkcjonować i dzięki temu masz większe obroty i zyski. Jeśli nie zainwestujesz, to na pewno nic nie wyciągniesz.

#6 07.25.2015 03:52:17

Marina
Niemowa

Kurczę, ani jednego głosu na „nie”?:-((( No, to chyba temat jest przegłosowany, widzę... :-) W sumie podoba mi się ten zwrot: „W ludziach potencjał”... To nasi ludzie ciągną nam całą produkcję i zarządzanie, więc to prawda, co napisałeś:-) Szkolenia w takim razie nas czekają... wspólnik się ucieszy:-) A jaka firmę wynająć, do przeprowadzenia takiego szkolenia menadżerskiego?

#7 08.04.2015 05:12:16

bobson
Niemowa

Szkolenia menedżerskie kierowane są przede wszystkim do menedżerów wyższych szczebli, czyli kadry zarządzającej. Myślę, że większość z nich oparta jest na metodologii Lean Thinking i Lean Management. Nie wiem jak w USA ale w Polsce są profesjonalne firmy które organizują tego typu szkolenia - np. http://www.e-opex.pl/ który organizował dla mojej firmy szkolenie, ale w zakresie kompleksowego utrzymania ruchu.

• Index
  •  » Finanse
  •  » Inwestować w szkolenie pracowników?

Stopka forum