Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 07.26.2015 04:18:39

Jahtoretrio
Niemowa

Wasze zdanie na temat open life

Witam mam poważny problem, otóż dwa lata temu wykpiłem polisę inwestycyjną w open life, na szczęście nie była ona tak agresywna jak ta o których głośno mówiło się w zeszłym roku w telewizji, ale jak większość towarzystw ubezpieczeniowych to również wprowadziło zmiany w swoich umowach zapewniając nas że są one bardzo korzystne i że nic innego już nam z ich strony nie grozi, sam nie wiem co o tym myśleć i zostać u nich czy odejść, wiem że odejście nie jest takie proste. Jakie są wasze opinie na ten temat?

#2 07.26.2015 15:11:11

nowy
Niezaprzeczalna Legenda Forum

Re: Wasze zdanie na temat open life

Jahtoretrio napisał:

Witam mam poważny problem, otóż dwa lata temu wykpiłem polisę inwestycyjną w open life, na szczęście nie była ona tak agresywna jak ta o których głośno mówiło się w zeszłym roku w telewizji, ale jak większość towarzystw ubezpieczeniowych to również wprowadziło zmiany w swoich umowach zapewniając nas że są one bardzo korzystne i że nic innego już nam z ich strony nie grozi, sam nie wiem co o tym myśleć i zostać u nich czy odejść, wiem że odejście nie jest takie proste. Jakie są wasze opinie na ten temat?

Mam do Ciebie pytanie:

W jakim celu rozpoczynasz nowy wątek?
Jest juz taki temat na Forum dotyczący polis należałoby zatem tam to kontynuować.
Za chwilę nowy nick rozpocznie temat dotyczący PZU inny Warty a jeszcze inny np. Allianz czy Proama.

Jeżeli ktoś chce kontynuowac tę głupią zabawę to pod tym adresem znajdzie nowe tematy:
http://www.ubezpieczenie.com.pl/katalog … n/0,0.html

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

#3 07.27.2015 07:41:34

Wacs
Niemowa

Jeżeli chcesz odejść to poczytaj lepiej regulamin tego ubezpieczyciela czy też umowę, którą podpisywałeś wtedy się dowiesz czym to grozie w razie problemów możesz się umówić z jakiś prawnikiem, który pomoże ci z tego wyjść, ale to dodatkowe koszty. Jeżeli chcesz przejść do innego ubezpieczyciela proponuję się zapoznać z tym linkiem co kolega wyżej napisał.

#4 07.27.2015 10:10:17

Klucz
Niemowa

Z open life miałem do czynienia tylko raz, gdy chciałem wykupić polisę i biegałem do różnych ubezpieczycieli, żeby przedstawili mi ofertę. Akurat open life nigdy ostatecznie nie przygotowało dla mnie oferty... nie wiem dlaczego. Może moja sprawa gdzieś zaginęła po po drodze, a może po prostu mają taki stosunek do klienta. Skoro już na etapie pierwszego kontaktu z klientem mają takie podejście to wolę nie wiedzieć co jest potem.

#5 07.27.2015 11:58:15

Bentiszek
Niemowa

jeśli szukasz pomocy w rozwiązaniu umowy z tą firmą to lepiej poszukaj takich informacji w wyszukiwarce google. Również jeśli chcesz dowiedzieć się o opiniach o jakieś firmie to szybciej uzyskasz informacje przez wyszukiwarkę, bo trafisz tam do konkretnej grupy osób o takim samym problemie jak Twój.

#6 07.28.2015 09:01:46

Aalfii
Niemowa

Jeśli odejdziesz to musisz liczyć się z karami i to nie małymi - niestety ale takie ubezpieczenia dość skutecznie się zabezpieczają przed odejściem Klientów. Może okazać się, że po prostu będzie to dla Ciebie nie opłacalne - może uda się jakoś wytrzymać do końca umowy? Długo jeeszcze będzie obowiązywała?
Kiedyś próbowałem zerwać umowę i wkońcu zrezygnowałem

#7 07.29.2015 11:59:35

nowy
Niezaprzeczalna Legenda Forum

Aalfii napisał:

Jeśli odejdziesz to musisz liczyć się z karami i to nie małymi - niestety ale takie ubezpieczenia dość skutecznie się zabezpieczają przed odejściem Klientów. Może okazać się, że po prostu będzie to dla Ciebie nie opłacalne - może uda się jakoś wytrzymać do końca umowy? Długo jeeszcze będzie obowiązywała?
Kiedyś próbowałem zerwać umowę i wkońcu zrezygnowałem

To jest pewnie Umowa która obowiązuje do końca życia.
Radzę zatem nie rezygnować wcześniej.

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

#8 07.29.2015 23:35:14

Jahtoretrio
Niemowa

Właśnie u mnie było odwrotnie poniewaz ich stosunek do mnie był naprawdę bardzo ok i może dlatego dałem się przekonać. Wiem że bardzo dużo osób narzeka na te ubezpieczenia ja póki co jeszcze nie doświadczyłem z ich strony niczego złego ale wole do tego nie dopuścić i jeżeli nie będzie duzych konsekwencji odejścia to też to zrobię, tylko nie wiem gdzie wtedy pójdę

#9 08.04.2015 03:27:07

zbara
Niemowa

Klucz napisał:

Z open life miałem do czynienia tylko raz, gdy chciałem wykupić polisę i biegałem do różnych ubezpieczycieli, żeby przedstawili mi ofertę. Akurat open life nigdy ostatecznie nie przygotowało dla mnie oferty... nie wiem dlaczego. Może moja sprawa gdzieś zaginęła po po drodze, a może po prostu mają taki stosunek do klienta. Skoro już na etapie pierwszego kontaktu z klientem mają takie podejście to wolę nie wiedzieć co jest potem.

Klucz jeżeli jesteś niezadowolony z obsługi to zostaw swoją opinię na stronie http://www.polisolokaty.com/, będzie to przestroga dla innych.

Stopka forum