Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 07.07.2015 01:59:28

jakowy
Niemowa

Jaką torbę nosić do pracy?

Witajcie:) Właśnie zaczynam swoją pierwszą pracę i ta praca wymaga ode mnie, żebym wyglądał elegancko i raczej nie będę biegał do pracy z reklamówką, dlatego szukam czegoś co będzie odpowiednie do męskiej stylizacji - garnituru i koszuli:) Może ktoś podpowie, jak powinien się stylizować elegancki mężczyzna, jeżeli chodzi o dodatki? Jaką torbę wybrać, by zmieścić tam dokumenty laptopa i jakieś śniadanie do pracy? Myślicie, że torba bugatti byłaby sensownym wyborem? Szukam czegoś solidnego, co posłuży mi zdecydowanie na dłużej:)

#2 07.07.2015 03:05:40

Sercja
Niemowa

Re: Jaką torbę nosić do pracy?

Bugatti to bardzo dobry wybór. Mają tam szeroki asortyment i z pewnością coś wybierzesz, szczególnie dlatego, że firma ta specjalizuje się w takim looku mężczyzny sukcesu, z domieszką eleganckiego sportu, o ile można to tak nazwać:-) poza tym, ich wyroby są 100% pewne i nie niszczą się zupełnie, są bardzo trwałe:-) także spokojnie możesz zainwestować w taką torbę:-)

#3 07.10.2015 09:32:07

Nixon
Niemowa

Znam samochody bugatti, ostatnio sporo słyszę o butach bugatti. Ale torba? Szczerze mówiąc jeżeli robi je ta sama firma co buty to można brać śmiało. A jeżeli pytasz o wygląd to wydaje mi się, że im mniej rzucająca się w oczy tym lepiej, bo to ma być dodatek stroju a nie jakiś najważniejszy element na który wszyscy zwracaliby uwagę smile

#4 07.13.2015 07:19:33

Luka
Niemowa

Torba męska raczej nie musi być markowa, wystarczy żeby wygladała porządnie i elegancko i dodatkowo żeby była praktyczna. Jeśli chcesz porządną torbę to po prostu kup sobie skórzaną, na pewno posłuży Ci na lata. Najważniejsze żeby dobrać rozmiar torby do Twoich aktualnych potrzeb, żebyś bez problemu w niej wszystko zmieścił.

#5 07.13.2015 07:51:47

wiki84
Niemowa

czy ja wiem czy warto inwestować w taką torbę aby wyglądać stylowo?? Jeśli Twoje miejsce pracy wymaga takiej stylizacji to spoko. Ale jak nie to może rozejrzyj się za czymś innym aby nie odbiegać zbytnio od reszty towarzystwa. Torba na laptopa pomieści również jakieś jedzenie.

#6 07.13.2015 17:07:42

Look761
Niezaprzeczalna Legenda Forum

Ja Ci mogę napisać z doświadczenia mego syna.
Torba raczej nie ma większego znaczenia. Zależy jaką  też masz pracę mój syn pracuje od lat w największych firmach amerykańskich i tam się liczy jak się prezentujesz jaki masz garnitur z jakiej firmy która się liczy na rynku . Garnitur musi być w cenie $ 600 i  w zwyż  .Odnośnie  brania jedzenia do pracy to nie wchodzi w rachubę oni wszysy idą na lanch    do restauracji  i taki kto nie jest z nimi jest "inny" a odnośnie garnituru to tzeba mieć ich paręnaście aby nie powtarzać za często tego samego. Życzę powodzenia smile

"Czy świat bardzo się zmieni , gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy , wkurwieni"

Jonasz Kofta

#7 07.14.2015 21:05:46

JCP
Niezaprzeczalna Legenda Forum

Interesujacy temat: torba do pracy. Oby nie reklamowka...czyli dosc znany polski "luggage" od dziesiatek lat.

#8 08.04.2015 02:25:59

Grall112
Niemowa

Witaj,
Od jakiegoś czasu moda męska rozwija się w równie szybkim tempie jak damska - pracuję w agencji modowej i wiem jak sytuacja zmienia się na rynku. Pozwolę sobie podpowiedzieć Ci zatem co mogłoby się sprawdzić jako idealny dodatek dla mężczyzny. Przede wszystkim nie skupiaj się tylko i wyłącznie na tym, że to musi być skórzana torba. Może to być równie dobrze coś z materiału tekstylnego. Ciekawie wygląda bowiem połączenie garnituru i nieco sportowych dodatków. Ponadto taką torbę wykorzystasz również po pracy, także jest to świetna propozycja dla każdego. Zobacz na Zalando albo stronie sklepu www.shoe-mania.pl - taka np. [=http://shoe-mania.pl/torby-meskie]torba Bugatti[/url] - nie dość że  marka dobra, znana i ceniona, to do tego jeszcze w dobrej cenie:)

#9 08.04.2015 02:27:20

Grall112
Niemowa

Witaj,
Od jakiegoś czasu moda męska rozwija się w równie szybkim tempie jak damska - pracuję w agencji modowej i wiem jak sytuacja zmienia się na rynku. Pozwolę sobie podpowiedzieć Ci zatem co mogłoby się sprawdzić jako idealny dodatek dla mężczyzny. Przede wszystkim nie skupiaj się tylko i wyłącznie na tym, że to musi być skórzana torba. Może to być równie dobrze coś z materiału tekstylnego. Ciekawie wygląda bowiem połączenie garnituru i nieco sportowych dodatków. Ponadto taką torbę wykorzystasz również po pracy, także jest to świetna propozycja dla każdego. Zobacz na Zalando albo stronie sklepu shoe-mania.pl - taka np. [=http://shoe-mania.pl/torby-meskie]torba Bugatti[/url] - nie dość że  marka dobra, znana i ceniona, to do tego jeszcze w dobrej cenie:)

Stopka forum