Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 07.22.2015 02:20:03

Fida
Niemowa

Wizyta po latach:-)

Witam:-) Chciałam zapytać wszystkich obeznanych w temacie, jaki hotel (z basenem i spa) mogę wybrać. Interesuje mnie Karpacz, ponieważ jest to najbliższa turystyczna miejscowość, blisko której mieszkam:-) Wiem, mogę pojechać np. nad morze, ale ten hotel to nie dla mnie, tylko dla mojego wujostwa, które przylatuje do nas w końcu po 5 latach:-) Chcemy wspólnie z nimi spędzić czas, ale z taka atrakcją:-) Cena nie gra roli, ale apartamenty pałacowe nie wchodzą w grę:-) Ma być spokój, cisza i atmosfera:-)

#2 07.22.2015 06:08:12

ozana
Niemowa

Re: Wizyta po latach:-)

To wszystko zależy od tego w jaki standard cie interesuje, bo jeżeli chodzi o Karpacz to naprawdę jest w czym wybierać, najlepiej jak sama przejrzysz sobie ofertę różnych hoteli z takich najsłynniejszych mogę polecić ci Gołębiewski, Sandra SPA, Alpejski, Artus czy Vivaldi, wszystko zależy od tego który tobie wpadnie w oko, jest też mnóstwo mniejszych i bardziej kameralnych

#3 07.24.2015 13:02:26

tadeusz16
Niemowa

Ja również polecam wspomnianego już Gołębiewskiego smile Bywałem tam wielokrotnie i za każdym razem wyjeżdżałem z zadowoloną miną, wypoczęty, zrelaksowany i z naładowanymi akumulatorami smile Ceny wbrew pozorom też nie są jakieś najwyższe, ale trzeba liczyć się z tym, że im wyższy standard, tym cena wzrasta, ale to chyba oczywiste wink Polecam wszystkim, którzy lubią dobrze wypocząć smile

#4 07.27.2015 00:19:12

bobson
Niemowa

ozana napisał:

To wszystko zależy od tego w jaki standard cie interesuje, bo jeżeli chodzi o Karpacz to naprawdę jest w czym wybierać, najlepiej jak sama przejrzysz sobie ofertę różnych hoteli z takich najsłynniejszych mogę polecić ci Gołębiewski, Sandra SPA, Alpejski, Artus czy Vivaldi, wszystko zależy od tego który tobie wpadnie w oko, jest też mnóstwo mniejszych i bardziej kameralnych

Z pewnością są to miejscówki, które są godne uwagi:) Warto wziąć je pod uwagę , zależy czy konkretnie autora posta interesuje zorganizowana oferta spa, czy raczej niekoniecznie? A sam Karpacz polecam serdecznie, bo jest to miejsce bardzo klimatyczne i przyjazne, jeżeli chodzi o odpoczynek:) Koniecznie trzeba wejść na Śnieżkę - to musi być obowiązkowy punkt w podróży:)

#5 07.27.2015 09:53:04

Sejnin
Niemowa

Witaj, moim zdaniem w Gołębiewskim jest zbyt dużo osób i trudno w nim tak porządnie odpocząć. Gołębiewski to trochę, jak sieciówka. Są hotele, które sprawdzają się znacznie bardziej i można w nich po prostu dobrze wypocząć i spędzić miło czas. Znajdźcie sobie jakiś fajny i przytulny hotel ze spa. Zawsze możecie wybrać się na jakiś przyjemny zabieg.

#6 07.29.2015 00:30:15

Sejnin
Niemowa

Zapomniałem wspomnieć, że w ubiegłym roku gościłem w Karpaczu w hotelu Greno. Było Spa, fajny basen i wiele dodatkowych niespodzianek jak choćby mega relaksujące masaże i bezpłatny parking (niektóre hotele biorą z dyche za dobę, dla mnie to przesada). Jeżeli chcesz to zajrzyj na ich stronę http://hotelgreno.pl/ i sprawdź wolne terminy.

#7 07.29.2015 11:52:50

nowy
Niezaprzeczalna Legenda Forum

Sejnin napisał:

Zapomniałem wspomnieć, że w ubiegłym roku gościłem w Karpaczu w hotelu Greno. Było Spa, fajny basen i wiele dodatkowych niespodzianek jak choćby mega relaksujące masaże i bezpłatny parking (......).

No rewelacja!!!!

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

Stopka forum