Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 09.07.2010 16:42:17

Łukasz Witkowski
Były Administrator

Nexto.pl

Dobre miejsce w którym można kupić w bardzo dobrej cenie, książki w wersji elektronicznej, książki audio, najnowsze polskie tygodniki, bajki dla dzieci. 20% upustu po wpisaniu kodu 'polonia' przy składaniu zamówienia. Kod rabatowy 'polonia' działa na stronie nexto.pl od 1 września do 30 września i jest on przeznaczony na zakup ebook’ów i audiobook’ów.

#2 07.02.2015 04:00:18

Lubor
Niemowa

Re: Nexto.pl

A ja coś nie wkręciłem sie w Nexto... parę razy próbowałem, ale jednak to nie dla mnie. Mam inny swój portal, na którym udostępniane są ebooki, darmowe i może nie są to jakieś nowości, ale zawsze mozna cierpliwie poczekać te pół roku, aż sie w końcu pojawią:-)

#3 07.25.2015 03:26:19

jazefina
Niemowa

Re: Nexto.pl

Lubor, czy na tym twoim portalu książki są w polskiej wersji językowej? Bo angielskich i amerykańskich portali tego typu jest multum, ale nie znalazłam niczego podobnego z polskimi książkami. Jakbyś mógł podać namiar, będę okazywać swą wdzięczność dozgonnie.

Stopka forum