Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

• Index
  •  » Sport
  •  » Jak dożyć 90 i więcej lat.

#1 12.30.2013 09:45:05

Look761
Niezaprzeczalna Legenda Forum

Jak dożyć 90 i więcej lat.

"Czy świat bardzo się zmieni , gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy , wkurwieni"

Jonasz Kofta

#2 07.08.2015 09:32:56

Bafloft
Niemowa

Re: Jak dożyć 90 i więcej lat.

Może to faktycznie jest jakiś sposób na taki wiek ale takich ludzi jest niewiele nie którzy nawet nie zwracają uwagi na to jak wyglądaja czy żyją i dociągają do 100 lat wydaje mi się że to jest ułożone genowo i od tego to zależy jeżeli mamy słabe geny to nie pociągniemy długo.

#3 07.08.2015 13:41:24

lemon88
Niemowa

Gwarancją długie zycia, jest przede wszystkim, zdrowe życie. Brak nałogów, zdrowe odżywianie, sport - nie ma innego sposobu na długie życie smile. Ludzie szukają różnych cudownych sposobów, a tak naprawdę to wszystko sprowadza się do tych najprostszych rzeczy wink

#4 07.09.2015 08:49:53

karamkas
Niemowa

no w sumie coś w tym jest zdrowa żywność unikanie używek to na pewno nas chociaż troche przytrzyma przy życiu ale ok nie rozumiem jednego jak nie którzy mają 80 lat i jeszcze pala papierosy a choroby ich unikają może mi ktoś to wytłumaczyć? Bo tego totalnie nie rozumiem

#5 07.09.2015 13:30:58

jazefina
Niemowa

Nie zawsze aktywność fizyczna oznacza coś dobrego. Ten człowiek jest jednym z niewielu, który dożył takiego wieku poprzez aktywność. Znam wielu aktywnych "staruszków", którym padało serducho albo dopadał rak i nic nie dało się zrobić. Nie ma reguły ani antidotum.

#6 07.21.2015 06:41:49

tadeusz16
Niemowa

Można osiągnąć taki wiek, ale jaka to przyjemność z bycia dziewięćdziesięciolatkiem, jeśli bardzo często w tym wieku albo pamięć już nie ta albo organizm jak nie w tym, to w tamtym miejscu nawala smile  zgodzę się, że zdrowy tryb życia ma znaczenie, ale nie uchroni nas to przed naturalnym starzeniem się organizmu.

#7 07.22.2015 02:06:57

Bafloft
Niemowa

chętnie bym chciał mieć tyle lat a nawet i więcej. Tylko jest jedno Ale. Chciałbym być w takiej formie fizycznej abym mógł robić wszystkie albo większość czynności wokół siebie sam.

#8 07.24.2015 06:26:06

Gangtybolt
Niemowa

Ja mam znajomą, która ma 90 lat i świetnie się trzyma wink Chodzi wszędzie na nogach, wszystko sama w domu robi i jest naprawdę w świetnej kondycji wink Wydaje mi się, że kluczem do długowieczności jest zdrowy tryb życia i trochę aktywności fizycznej wink Dowodem jest ta moja znajoma smile

#9 07.24.2015 10:51:27

bobson
Niemowa

Tak jak ktoś tu już wcześniej wspomniał - "gwarancją długiego życia jest zdrowe życie" wink Cała prawda mieści się w tym jednym zdaniu smile Dbanie o siebie jest gwarancją długowieczności smile Brak nałogów, zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna - to tylko kilka czynników, które się na to składają smile

• Index
  •  » Sport
  •  » Jak dożyć 90 i więcej lat.

Stopka forum