Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 02.11.2014 07:26:59

nowy
Niezaprzeczalna Legenda Forum

Kontakty między ludzkie.

Warto obejrzeć i ............. .

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

#2 01.20.2015 11:41:42

h.m.
Małomówny

#3 06.11.2015 01:25:31

Grall112
Niemowa

Re: Kontakty między ludzkie.

Jeśli chodzi o kontakty między ludzkie to od czegoś trzeba zacząć. Te czasy, kiedy jeszcze nie było ludzkość typowej na dziś były pop prostu inne i ludzie porozumiewali się przez dotyk i wiele innych sposobów.

#4 06.11.2015 04:50:21

nowy
Niezaprzeczalna Legenda Forum

Grall112 napisał:

Jeśli chodzi o kontakty między ludzkie to od czegoś trzeba zacząć. Te czasy, kiedy jeszcze nie było ludzkość typowej na dziś były pop prostu inne i ludzie porozumiewali się przez dotyk i wiele innych sposobów.

Witam Cię Grall112.
Ja bardzo lubię 'porozumiewać się' się przez dotyk.
Chetnie poznam tez inne sposoby o których piszesz.

Pozdrawiam

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

#5 06.18.2015 04:07:01

Martika
Niemowa

Ja tylko poznaje ludzi albo przez fejsa albo przez forum big_smile innych sposobów nie mam smile no może jeszcze często poznaję ludzi jakoś tak przez gry komputerowe..Gram cały czas w LOLA ostatnio to tak jakbym przeliczył to kilka dobrych ziomków mam z którymi stale się dogaduję.

#6 06.29.2015 07:28:26

Sercja
Niemowa

Witam. Ja jednak nadal podążam staroświeckim przykładem i wolę poznawać ludzi na żywo, czy to na różnego rodzaju imprezach czy po prostu tak zwyczajnie przy jakieś okazji. Nigdy nie zawiódł mnie pierwszy kontakt, a przez internet ludzie bardzo często udają.

#7 06.30.2015 12:11:22

Kuba86
Niemowa

Przez neta to każdy jest kim chcę big_smile przez neta każdy udaję i przez neta przede wszystkim można wypisywać różne głupoty i przede wszystkim można pisać jakieś naciągane historyjki, które nie są do końca prawdziwe i które nie są do końca takie jasne. Trzeba o tym pamiętać.

#8 07.07.2015 05:07:21

Emma84
Niemowa

dużej liczbie osób przez internet puszczają hamulce i łatwiej jest kogoś poznać. Na żywo mają problem z rozmową z drugą osobą. Chociaż mam też znajomego, dla którego przebywanie w grupie powyżej 4 osób już jest problem. Nie umie porozmawiać z tymi osobami bo jak to określa. Nie ogarnia takiego tłumu smile

Stopka forum