Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 12.08.2014 23:03:06

WMUSICP
Niemowa

POLONIJNE KOLĘDOWANIE Z GOLEC uORKIESTRA!

KATOLICKA FUNDACJA KULTURY

ZAPRASZA NA WSPÓLNE KOLĘDOWANIE Z

GOLEC uORKIESTRA!

Kolędowanie z Golec uOrkiestra to niezwykle nastrojowe, a zarazem pełne energii wydarzenie.  Podczas koncertu, obok tradycyjnych kolęd takich jak: Wśród nocnej ciszy, W żłobie leży, Bóg się rodzi, czy Pójdźmy wszyscy do stajenki, usłyszymy autorskie kompozycje braci Golec – Łokarynki, fujareczki…, Idymy z muzyckom, posiadające wszelkie zadatki na to, by dołączyć do żelaznego świątecznego kanonu muzycznego. Zasłuchamy się też w słodkie, liryczne Oj, Maluśki, MaluśkI, a na koncercie nie zabraknie również prawdziwych, góralskich winszowań rozpoczynających kolędowanie i kolędniczych opowieści wplatanych między śpiewanie. Wszak Boże Narodzenie to czas, gdy przy ogniu z kominka domownicy dzielą się wspomnieniami...

ZESPOŁOWI TOWARZYSZYĆ BĘDĄ POLONIJNE CHÓRY:
COLLEGIUM CANTORUM POLONIA ORAZ DZIECIĘCY CHÓR CHICAGOWSKIE SŁOWIKI!

ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWY WIECZÓR Z POLSKĄ TRADYCJĄ!

PRZYJDŹCIE I ZAKOLĘDUJCIE Z NAMI!

NIEDZIELA, 1 LUTY, 19:00,
SWEETEST HEART OF MARY CHURCH,
4440 Russell St, Detroit, MI 48207
Bilety: (313) 831 6659
* Parking strzeżony

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONACH:
WWW.GOLEC.PL; WWW.KATOLICKAFUNDACJAKULTURY.ORG

#2 12.08.2014 23:17:23

Art Be
Administrator

Re: POLONIJNE KOLĘDOWANIE Z GOLEC uORKIESTRA!

sad

Art Be
Administrator
forumdetroit@gmail.com

#3 06.11.2015 01:28:38

Grall112
Niemowa

Re: POLONIJNE KOLĘDOWANIE Z GOLEC uORKIESTRA!

Z tego co widać to wydarzenie się już odbyło. Ja bardzo lubię Golców i chętnie ich słucham. Nie miałam możliwości tam być. Ale mogę ich polecić wszystkim innym.

Stopka forum