Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#26 11.17.2014 09:19:39

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

Re: Projekt Ukraina

Całą noc coś mnie "badrowało".
Dzisiejszego ranka zdałem sobie sprawę co to było.

Madmax, pojechałeś z zabawkami i innymi gadżetami do ukraińskich dzieci. Teraz jak gdyby plan się zmienił.
Wyposażasz  szpital, co równa się z opowiedzeniem się po jednej stronie konfliktu. Nie wiem jaki stosunek do tego mogą mieć ludzie, którzy dali Ci pieniądze. Jeśli ofiara na potrzeby dzieci może być OK, finansowe popieranie stron konfliktu już OK może nie być.

Poniższy artykuł też jest mylący. Wyjechałeś w określonym celu, w Polsce mówisz że "wróciłeś".
Gdzie jest prawda?

http://tygodnik.net.pl/index.php/starac … kt-ukraina

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#27 11.17.2014 09:30:46

ak
Niezaprzeczalna Legenda Forum
Serwis

Zoomboy, zgadzam sie z Tobą.
Jest jeszcze inny powód dla ktorego wycofuję się z akcji promującej misję Maxa, aktóry dzisiaj znalazłam na fb

http://www.facebook.com/max.ciszek?fref=nf
Batalion Azov -
Oswiadczam: nie interesuje mnie polityka, i popieranie ktorejkolwiek strony konfliktu

"Friends are flowers in the garden of life"

#28 11.17.2014 10:11:26

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Nic nie pobije ekshibicjonizmu jakim jest "bukfejs". Poniższa "snimka" pochodzi z Maxowego "bukfejsa".

Dobry wojak Max z batalionem lol

(zdjęcie usunięte zgodnie z życzeniem użytkownika fb)

Max, teraz aby pokazać swoja neutralność musisz zrobić zdjęcia z separatystami i Rosjanami.
Myślę, że wszyscy partycypujący w Detroickim Projekcie Ukraina powinni być z Ciebie dumni.

Dla niezorientowanych:

http://www.telegraph.co.uk/news/worldne … tists.html
https://www.youtube.com/watch?v=Mf0vbGj9cO4
https://en.wikipedia.org/wiki/Azov_Battalion

That’s all, folks
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#29 11.17.2014 11:11:24

madmax

zanim zrobie sobie zdjecie po wyjsciu z cafe , nie sprawdzam co to sa za zolnierze. Wiem ze pilnuja porzadku i sa nastawieni ok w stosunku do mnie i takze na checkpoint bo to od nich zalezy czy dojedziemy do obozow , w ktorych zreszta jest wiekszosc ludzi popierajacych druga strone i rosjan, takze masz wiec rownowage jaka chciales . Gdy sprawdzilem kim sa ci zolnierze zdjolem fotke z FB , jednakze  uwazam ,ze jezeli by mi ktos dobrze zyczyl , wyslal by mi wiadomosc na private i napisal Max zobacz , kim sa ci zolnierze a nie robil to w sposob jaki zostal tutaj zrobiony. Podkreslam nie wiedzialem o histori tego oddzialu , wiedzialem jednak jedno , ze im miejscowi mieszkancy ufaja w przeciwienstwie do milicji czy tez regulkarniej armi bo zapobiegaja tu na miesjcu kradzieza itp jaka przychodzi z kazda wojna.
Szpital jest sziptalem i przyjmuje wszystkich a ze wzgledu na rosrzeszenie konflitu staje sie szpitalem polowym proste  jezeli trafia ktos tam to nikt nie pyta po ktorej stronie byl i od czyjej bomby mu zniszczylo dom

To co zrobie po powrocie stad jest moja osobista sprawa i moja decyzja co zrobie ze swoim zyciem. To bylo moje zadanie i napierw je wykonam bo to jest moj obowiazek.

Teraz pewnie zostane neo faszysta  i zostanie mi przyklejona latka na cale zycie . Wiec wyprzedze fakty i publicznie przeprosze za umieszczenie zdjecia na moim prywatnym FB , po publicznej interwencji przyznaje sie do winy , od dzisiaj bede sprawdzal doklanie caly background osoby z ktora robie zdjecie .

Akcja ta od samego poczatku byla bojkotowana na tym forum , wiec nie ma sensu dyskutowac wiecej , jezeli ktos kto dal pieniadze na ten cel i czuje sie oszukany , niech zglosi sie do koordynatora w Detroit i otrzyma dokladne sprawozdanie co i za co bylo kupione. Zreszta nie widzialem zadnej akcji charytatywnej ktora na tym forum nie bylaby skrytykowana.

Dlatego tez admin prosze o wykasowanie mojego konta z tego forum , zawieszam tu swoja dzialanosc a glowna przyczyna jest to ,ze prawdziwy przyjaciele nie postepuja w taki sposob , gdy ktos popelni nieswiadomy blad. Bez pozdrowien

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#30 11.17.2014 21:08:19

Look761

To co znalazłem w necie
http://nblo.gs/Xuk6H

"Czy świat bardzo się zmieni , gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy , wkurwieni"

Jonasz Kofta

#31 11.18.2014 00:33:37

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

No i nowy klops, Madmax zabiera zabawki z piaskownicy.
To już było na tym forum ćwiczone, więc oryginalne już nie jest wink

Madmax, twoim podstawowym błędem jest to, że wyrzuciłeś ze swego słownika słowo - KONSEKWENCJA.
Każda decyzja, każdy czyn, niezależnie jak niewinne i malutkie, zawsze niosą ze sobą KONSEKWENCJE.
Młokos o nich nie myśli, osoba dojrzała zawsze.

Drugim grzechem jest to, że chcesz usilnie "zaistnieć".
Wklejasz głupoty na "bukfejsie" i oczekujesz, ze każdy będzie ochał i achał.

Po jaka cholerę był Ci potrzebny ten "wywiad" w Starachowicach?
Czy nie wystarcza Ci własne przekonanie, że robisz dobrze? Musisz mieć "potwierdzenie" od tłumów?

Wiesz do jakiego "szythol" pojechałeś, dlaczego robisz kompromitujące zdjęcia i wklejasz je na czymś tak beznadziejnie głupim jak "bukfejs"?

Przyjacielem Twoim może nie jestem, ale daję Ci rady, jak straszy brat.

Masz tutaj ludzi, którzy się o Ciebie martwią, wracaj.
Dary zawiozłeś, misja spełniona. smile

Z pozdrowieniem smile

That’s all, folks

#32 11.21.2014 19:51:06

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Jak "donoszą dobre duszyczki", Max 21-11-2014r., o godz 21:00 widziany był w Starachowicach. smile

That’s all, folks

#33 11.26.2014 12:45:09

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Happy Thanksgiving! smile

http://i1117.photobucket.com/albums/k588/Zoomboymi/png_zps9c3fe4f4.png

That’s all, folks

#34 03.18.2015 00:45:15

madmax

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

Stopka forum