Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 11.05.2013 07:08:33

makaveli79
Niemowa

Gdyby ktoś szukał polskiego psychologa

Wiem, ze moze wyjdzie to glupio ale wszedlem na forum tylko po to aby Wam napisac, ze wyszedlem (moze jeszcze nie calkiem) z bardzo duzego dolka psychicznego. Moze to za duze slowa ale chce powiedziec, ze to ze przypadkiem trafilem na strone Pani Beaty, w jakims sensie uratowalo mi zycie. Zalozylem konto i pisze tu w tym celu, ze jesli nawet jednej osobie moge tym pomoc, to ma to sens. Pani Beata udziela porad przez internet. Co mialo duze znaczenie dla mnie, bo szukalem polskiego psychologa. Jej strona to bebia. pl i jesli choicaz jednemu z Was pomoge (posrednio) tym wpisem dlatego to robie.

Pozdrawiam i nie poddawajcie sie.
marek

Stopka forum