Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#76 04.04.2013 13:41:17

Look761
Niezaprzeczalna Legenda Forum

Re: Polish Market

Przyszedł mnie taki pomysł do głowy.
Jeżeli coś kupimy w jakimś sklepie i nie nadaje się do jedzenia lub użytku.Zróbmy zdjęcie i zamieśćmy  tu na Forum pod nazwą sklepu.Myślę że taka reklama sklepu lepiej pomoże niż upominanie się o parę dolarów dla nas .W ten sposób nawet czytacze będą mieli pożytek .Ja osobiście w histori polskich sklepów też miałem podobne przygody smile

"Czy świat bardzo się zmieni , gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy , wkurwieni"

Jonasz Kofta

#77 04.06.2013 18:24:19

nowy

W Polish Market zwracają za zepsute towary bez mrugnięcia okiem. Może wiedzą co mają? sad
Radzę dobrze oglądać przed kupieniem jeżeli możliwe wąchać smile

A ze zdjęciami bardzo dobry pomysł!
Najlepiej z datą zakupu i w jakim sklepie.

Powinien się zastanowić dobrze ten co to sprzedaje. Nigdy nie wiadomo kto zje to swiństwo. Pomyslcie, jeżeli to zjedzą małe dzieci lub osoba starsza z osłabionym systemem immunologicznym??

http://vol-mal.com.pl/essiac/o_essiac/s … czlowieka/

Może ktos odpowiedzialny za te towary po przeczytaniu tych komentarzy wywali te starocie na smietnik.

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

#78 04.07.2013 00:57:11

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

Pieniądze może i zwracają, ale to niepotrzebna strata czasu i nieprzyjemna sytuacja.
Uważam, że "przekręty" z jedzeniem sa najniższej kategorii. sad
Posłuchajcie pień Yurkowych na temat jakości, świeżości i cen.
Aż dech zapiera.
Mnie też zaparło...
Lubie od czasu do czsu kupić kilka kabanosów. Kiełbaski te leżą w kuchni a po tygodniu stają się suche i stanowią doskonały "mid-night snake".
Tak zawsze było z kabanosami kupowanymi u "ruskich", czyli New York Deli u zbiegu Orchard Lake i 14 Mile.
Tego samego dnia kiedy został zakupiony serniczek z postu 71, zostały zakupione kabanosy (1.84 lb @ $4.99/lb)
Zostawiłem je w otwartej torebce razem z "ruskimi", aby podeschły.
Dzisiaj postanowiłem wziąć "coś na ząb". Ku memu zdziwieniu (i rozgoryczeniu sad), "ruskie" kabanosy byly suche i twarde, kiedy "nasze" miały konsystencję gumowatą i były pokryte pleśnią.

http://i1117.photobucket.com/albums/k588/Zoomboymi/Forum/34c6e9df-9e34-494a-9a35-c518d92dc5ed_zps592a4949.jpg

"Szto diełat", jeść czy wyrzucić, wierzyć Yurkowi, czy zdrowemu rozsądkowi?

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#79 04.07.2013 04:22:45

VIS wz.12
Rozgadany

@post #78:

Mamy kolejny dylemat polonijny: dwa markety, jedno serce.

#80 04.13.2013 21:28:33

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

---->Post osunięty na prośbę wydawcy TP<---

Administrator

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#81 04.14.2013 21:04:21

nowy

Byc może sprzedawca nie miał nic z tym wspólnego.
Jeżeli to 'konkurencja' używa takiej formy 'promocji' jaką widzielismy na usuniętej fotografi to może tylko znaczyć jedno:
Do-czas cienko przędzie.

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

#82 04.15.2013 10:36:17

ak
Serwis

sprawdzone,
sprzedawca nie miał nic z tym wspólnego.

"Friends are flowers in the garden of life"

Stopka forum