Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 09.19.2012 19:12:20

Look761
Niezaprzeczalna Legenda Forum

Ginekolog.

Uparta cnotka

Dorotka cnotliwa nie była, jednak pomimo usilnych starań cnotę wciąż zachowywała. Byłem wtedy młodym ginekologiem, z trudem ukrywającym zażenowanie, a niekiedy drżenie rąk podczas penetrowania ładnej laski, tfu, pacjentki. Dorotka jak na swoje siedemnaście lat w zasadzie bezstresowo fikała kolankami na fotelu i buźka się jej nie zamykała. Taka bezpośrednia była, rezolutna, że pomijając wszelkie grzeczności szczebiotała:
- No zróbmy coś z tym, koniecznie. Przecież tak nie da się żyć!
Oczywiście, że nie przyszła po nauki o wstrzemięźliwości. Czułem jednak pewien dyskomfort, gdyż jak wiadomo pojęcie zerżnąć cnotkę miało w tym przypadku dwojakie znaczenie. Tu konieczny dopisek dla czytających pań, że męski punkt widzenia w takim przypadku podpowiada jednak podjęcie działania siłami natury. Powiem szczerze, że bardzo chętnie umówiłbym się z panną Dorotką o długich lnianych włosach, zapuścił jakąś muzę i starał się jej pomóc. Siłami natury. Wyobraźnia wciąż podsuwała kolejne obrazy, scenariusze. W jednym z nich Dorotka odwiedza mnie prywatnie, spędzamy szalony wieczór, po czym triumfalnie wywieszam na balkonie białe splamione dziewiczą krwią prześcieradło. Zaraz jednak refleksja: co to za triumfalne wieszanie prześcieradła na balkonie wieczorem – a kto to po ciemku zobaczy? W dodatku mieszkam przecież na trzecim piętrze. Odpada. No to wersja druga, poprawiona. Dorotka nie idzie do szkoły na poranne zajęcia tylko przychodzi of course do mnie. Ja wypoczęty, z poranną siłą natury, że tak się wyrażę, i przystępujemy do dzieła pustoszenia cnoty. Z tych całkiem sympatycznych rozmyślań wyrwał mnie stanowczy głos Dorotki.
- To ja już sama nie wiem, o czym tu tyle myśleć, raz ciach i gotowe.
Żal było porzucić te wszystkie scenariusze rodzące się w wyobraźni, żal. Postanowiłem zagrać na zwłokę. Zacząłem uczony wywód okraszony łaciną, który zakończyłem zgrabnie, iż w tym skomplikowanym przypadku medycznym zalecam pigułki wzmacniające dla partnera. W duchu micha mi się śmiała, pełny banan, gdyż nabaźgrałem na recepcie witaminy. A niech chłopaki wzmocnią się, ha ha!
- Ile jest tych pigułek – dopytywała się Dorotka wyraźnie zbita z pantałyku.
- Trzydzieści. Niech zażywa codziennie rano po jednej i tylko po jednej, bo przedawkowanie ma odwrotny skutek, proszę o tym pamiętać. No i w tym czasie musi powstrzymać się od seksu, nawet tego określanego jako…
- Masturbacji?
- Właśnie.
- To ja bym poprosiła o trzy takie opakowania, bo co zrobię jak on się nie powstrzyma?
- Znaczy się, że masz trzech partnerów seksualnych? – zżerała mnie ciekawość.
Dorotka prychnęła. – Nie tacy jak oni próbowali, ale tylko tych trzech zawzięło się, żeby mi pomóc.
  W tym dniu była ostatnią pacjentką, upiłem łyka zimnej kawy i wróciłem do układania scenariuszy. Na przykład taki: niby to przypadkowo spotykam ją na ulicy, dopytuję o postępy w nauce, eee może lepiej nie o nauce, no więc tak zagaduję co słychać, zapraszam na lody i tak od słowa do słowa idziemy do mnie. Zapuszczam muzę, proponuję coś na rozluźnienie, następnie bierzemy wspólny prysznic, zakopujemy w pościeli.
Tylko co na to wszystko żona?

"Czy świat bardzo się zmieni , gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy , wkurwieni"

Jonasz Kofta

Stopka forum