Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 01.08.2012 22:03:28

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA
Zarejestrowany: 07.09.2007
Posty: 13193

Slows Bar- Bq

Dzisiaj z białogłową wraz z zaprzyjaźnioną koneserką sztuki wybraliśmy sie do Detroit Institute of Arts, aby obejrzeć Rembrandt and the Face of Jesus.
Niestety okazało się, że wszystkie bilety są wyprzedane. Nauczka na przyszłość; trzeba zadzwonić po informację lub kupić bilety na Internecie.
Skoro już byliśmy w Detroit, a dzień wyglądał naprawdę pięknie, postanowiliśmy zjeść "lunch w downtown".
Wyszukiwarka Google na pytanie o najlepsze restauracje w Detroit, przy użyciu niezastąpionego iFona, na trzecim miejscu pokazała Slows Bar Bq.

Miejsce to mieści sie przy 2138 Michigan Avenue w Detroit, moim starym "hood". Budynek w amfiladzie dość niepokaźny z zewnątrz. W środku po prostu piekło! O pierwszej po południu oczekiwanie na miejsce trwa trzydzieści minut. Samo to powinno dać wam ideę o popularności tego miejsca.
Nie chcąc czekać tak długo zapytaliśmy czy serwują jedzenie na wynos. Okazało się, że tak, ale w innym miejscu, przy 4107 Cass Ave.
Zadzwoniliśmy z samochodu żeby złożyć zamówienie i po dziesieciu minutach byłyśmy aby je odebrać. Znowu czekanie w kolejce około piętnastu minut. Wielu ludzi tak jak my czekało na swoje zamowienia.

Zaorderowaliśmy następujące dania:

Ja: Baby Back Ribs - $15.95 (do tego "two sides and two souces", "wery tojsty")
Mrs. Z.: The Yrdbird Sandwich - $8.49 (simple delicious!)
Sponsorka smile: Triple Threat Pork Sandwich - $8.49 (yummy!)

Gorąco polecam odwiedzenie tego przybytku, jeśli dobre losy zawiodą was w tamte okolice.

(mam nadzieję, że zauważyliście moje "kodowanie") smile


That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

Offline

 

#2 01.09.2012 08:09:10

JCP
Niezaprzeczalna Legenda Forum
Zarejestrowany: 04.13.2009
Posty: 3520

Re: Slows Bar- Bq

Znamy i bywamy tam od czasu do czasu. Przewaznie tlok, a szczegolnie w weekend. Ostatnio bylismy w dzien powszedni okolo 4 pm i bylo dosc spokojnie.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
wygląd forum i administracja techniczna Bartłomiej Kozielski
kontakt z właścicielem i administratorem strony forumdetroit@gmail.com