Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 05.19.2011 11:39:26

JCP
Niezaprzeczalna Legenda Forum

szare polne myszki

Czy widzieliscie kiedys swiezo narodzone myszki? Moje stare psisko odkrylo wczoraj pod cienka warstwa trawy kolonie mikroskopijnych myszek. Matka sploszona czmychnela a zanim ja dotarlam pies zdazyl swoja lapa zagniesc kilka. Reszta wywijala lapkami, byly naprawde urocze. Dzis rano miejsce bylo opuszczone, ale za to mnostwo zajecy biegajacych po polu. Moze w koncu przestanie padac?

#2 05.19.2011 13:32:55

Agend09
Rozgadany

Re: szare polne myszki

a moze zajace skonsumowaly myszki i dlatego miejsce bylo opuszczone?

#3 05.19.2011 15:48:15

JCP

Sama z siebie sie smieje, bo w dawnych czasach nie wyobrazalam siebie w takiej "dziczy", a ostatnie 13 lat "zycia w przyrodzie i z przyroda" calkowicie odzwyczaily mnie od zgielku miasta. Kiedy wedrujemy sciezkami z moim psem 2 godziny dziennie to mamy okazje spotkac najrozniejsze zwierzeta, owady i inne  "gady". Tu wspominam mojego tate ktory mial takie powiedzenie jak ktos komus cos zlego zrobil: "a to gad obrzydliwy".  Od wczoraj sa chmary komarow, ale jakies nietypowe-nie kasaja.  Wlasnie przed chwila wrocilismy przemoknieci do ostatniej nitki. Bylo piekne slonce kiedy wychodzilismy, a w polowie wycieczki zalala nas sciana deszczu. Cudowne! Dobrze ze nie grzmialo bo moj staruszek dostaje wtedy apopleksji.

#4 05.19.2011 20:09:46

ak
Serwis

a co z fryzura, oczywiscie Twoja?
Masz super sciete wlosy.

"Friends are flowers in the garden of life"

#5 05.19.2011 20:18:59

JCP

Polecialam na mokra Wloszke.  Gorzej bylo z butami, chlupalo.

#6 08.14.2011 19:00:53

nowy

Lubię nie posiadam.

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

Stopka forum