Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 01.25.2010 07:15:26

triopoko
Partner do rozmowy

Zapraszam Na Forum Fotograficzne

Zapraszam na now powstale forum o tematyce fotograficznej. Kazda osoba jest mile widziana i zostanie przyjeta. jedyny warunek to przestrzeganie forum.

www.fotogrupadetroit.com

#2 01.25.2010 09:11:53

nowy
Niezaprzeczalna Legenda Forum

Re: Zapraszam Na Forum Fotograficzne

Chcialem dolaczyc ale mam tylko lustrzanke a to forum dla aparatow cyfrowych.

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

#3 01.25.2010 10:11:41

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

I tak jesteś lepszy. Ja mam iPhone.

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#4 01.25.2010 10:38:18

madmax

no to w zasadzie juz trzecie forum fotograficzne ? troche tego nie rozumiem

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#5 01.26.2010 14:23:19

triopoko
Partner do rozmowy

Jarek a gdzie sa pozostale dwa. To jest forum tylko o fotografii. mam nadzieje ze nie zrobilem nic zlego oprocz tego ze troszke wydalem na serwer i domene smile jezeli chodzi o lustrzanke to nowy dawaj z nia bo przeciez dobrze wiesz ze lustrzanka to najlepsze co moze byc wsrod aparatow cyfrowych. Bardzo licze Panaowie na Wasze poparcie a nic odwrotnego - z gory dziekuje.

#6 01.26.2010 15:51:33

ak
Serwis

tropopko,
a czy z doktoratami na to forum przyjmuja?

"Friends are flowers in the garden of life"

#7 01.26.2010 15:52:57

ak
Serwis

triopoko, ach przepraszam za literowki,

"Friends are flowers in the garden of life"

#8 01.26.2010 15:54:20

madmax

Mam na mysli ,ze najpierw forum bylo tu , potem przenioslo sie na TvD  a teraz jest trzecie. Jak to sie mowi do trzech razych sztuka  smile i smile

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#9 01.26.2010 22:27:02

triopoko
Partner do rozmowy

Ja chciałem stworzyć forum o tematyce fotograficznej, bez wchodzenia w inne dziedziny. Pani Alicjo z doktoratami, habilitacjami, może się tylko podnieść poziom. Serdecznie Panią zapraszam. Jeżeli zaś jest to możliwe to proszę o parę slow spod pani pióra na lamach tygodnika. Może ktoś się dołączy kto lubi fotografować. Pozdrawiam!

#10 03.05.2011 12:23:10

Look761

madmax napisał:

Mam na mysli ,ze najpierw forum bylo tu , potem przenioslo sie na TvD  a teraz jest trzecie. Jak to sie mowi do trzech razych sztuka

Teraz wyglada ze  moze do 4 razy sztuka ?

To wszystko zaczelo sie w Kongresie w Hamtramick pozniej byly "Mikolajki" w kosciele Apostolow. Gdzie Mikolajem byl Jurek byly proby z TVD. Dla mnie wyglada to na probowanie wszystkiego.Zobaczymy co z tego wyjdzie w Polsce.

"Czy świat bardzo się zmieni , gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy , wkurwieni"

Jonasz Kofta

Stopka forum