Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 08.23.2010 12:04:24

kristin07
Niemowa
Od: Allen Park

Witam

Jestem w tej chwili w Kanadzie od 7 mieiseicy ale podjelam decyzje ze skocze do Detroit na weekend i tak mi se spodobalo po drugiej stronie ze sie chce teraz tam przeniesc... Wiem ze nie bedzie latwo ale mam nadzieje ze poznam fajnych ludzi na tym forum i jakos sie to wszystko ulozy.
Ogolnie interesuje sie fotografia, probuje szyc na maszynie chociaz na razie nei wychodzi.. Interesuje ise nowinkami kosmetycznymi oraz zdrowym jedzeniem. Probuje przejsc na wegetarianizm.. moze sa tu osoby o podobnych zainteresowaniach?

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow!

#2 08.23.2010 20:30:44

Art Be
Administrator

Re: Witam

Kristin07, ciesze się, ze zaczęłaś pisać na forum. Dzięki za pozdrowienia. Życzę ci wielu sukcesów i jestem pewna, ze osiągniesz to co zaplanowałaś.
Jestem pewna, ze możesz liczyć na pomoc forumowiczów.

Art Be
Administrator
forumdetroit@gmail.com

#3 08.23.2010 22:29:49

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

Cześć Kristin07, jestem propagatorem zdrowej żywności, aczkolwiek wegetarianizm mnie nie przekonuje. Lubie mięsko, ot co wink.
Jeśli potrzebujesz namiar na zdrowe, organiczne produkty, daj znać. Farma, z której usług korzystam, ma poza mięsem masę innych organicznych produktów.
Produkty organiczne są z reguły droższe niż te "normalne", ale prawdą jest, ze jemy za dużo. Uważam, że przy mądrej diecie prawie każdego jest stać na zdrowe, naturalne produkty.
Pozdrowienia.
P.S. Jakimi nowinkami z dziedziny kosmetyki się interesujesz?

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#4 08.26.2010 16:27:50

kristin07
Niemowa

czesc, dzieki za odpowiedz. nie sadzilam ze ktos mi odpisze .. widac sa rozne fora...

co do kosmetykow to interesuje mnie firma Oriflame ale jej tu nie ma i nie bedzie jeszcze dlugo...  a maja naprawde fajne naturalne kosmetyki...

Co do mieska to przyznam ze moja dieta wegetarianska ostatnio skonczylam sie nalesnikami z miesem... jakos nie moglam sie opanowac i musialam... to chyba jakies przyzwyczajenia... lol... no ale staram sie jesc warzywa i owoce nie gotowane oraz pic soki z nich..

#5 08.26.2010 20:47:48

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

Niestety, masz racje. Amerykański rynek jest "zazdrośnie" strzeżony przed wieloma doskonałymi firmami z Europy.
W Kanadzie są dostępne w Quebec, ale tam są "żabojady" i "szprechają" po swojemu smile

Oriflame Canada

610 rue De La Rivière, Cowansville J2K 3G6, QC

p: 450.263.0252

Key contact: Edith Rooy

Jeśli chcesz porady co jest najlepsze dla twoje cery na rynku USA, zadzwoń do Krystyny (248.540.0600) z Krystyna's European Spa.

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#6 09.08.2010 10:05:40

kristin07
Niemowa

dzwonilam do tej kobiety i moge jedynie powiedziec ze to francuski dekiel...

Nie mowi po angielsku wogole i sie zaraz rozlacza...

chyba nie ma sposobu zeby sie z nia dogadac...

Francuska kultura...

Stopka forum