Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

• Index
  •  » Pytania
  •  » Będę w lipcu dwa całe dni w Detroit - co warto zobaczyć proszę o info

#26 06.23.2010 10:27:36

JCP
Niezaprzeczalna Legenda Forum

Re: Będę w lipcu dwa całe dni w Detroit - co warto zobaczyć proszę o info

Wyprawa do Chicago na pare godzin nie ma sensu. Osobiscie wybralabym Chicago zamiast Detroit, jesli oczywiscie masz prawo wyboru. Tam jednak nie zobaczysz nic w ciagu kilku godzin. Jezeli bedziesz jechal, daj znac-mam osobe, ktora dokladnie powie ci jak sie tam poruszac, co najlepiej zobaczyc i jak to zrobic w krotkim czasie.

#27 06.23.2010 15:35:34

Michal35Wawa
Niemowa

No dobra. Zarezerwowowalem sobie nowy hotel (poza centrum), samochod i przyjezdzam!.  Jestem bardzo ciekawy jak to wszystko wygląda. Zgodnie z sugestiami zrezygnowalem z Chicago. Mam teraz plan by zobaczyc Niagare, Museum Forda i moze jeszcze cos z branzy motoryzacyjnej, plus male zakupy. Do centrum wpadne na pol dnia...

Mam nadzieje, ze autach jest nawigacja bo obejrzalem wszystkie filmy, statystyki przestepczosci i mam lekkiego stracha. Szkoda, ze nie mozna wynajac jakiegos przewodnika. Mam nadzieje, ze mnie nikt nie zastrzeli w samochodzie lub na ulicy. Jeszcze bardziej niechcialbym wjechac w straszne ulice....

Jeszcze raz dziekuje za pomoc.

Pozdrowienia dla Szanownych Rodaków.
M.

#28 06.23.2010 15:43:43

JCP

Hej, mozesz tez wpasc do mojego garazu, to prawie ...muzeum. Ford tez jest. Ile dajesz za przewodnika?.. . Wez samochod z GPS.

#29 06.24.2010 00:18:37

Michal35Wawa
Niemowa

Byłoby mi raźniej poruszać się po tym mieście i okolicach z kimś kto wie gdzie można się spodziewać jakiś kłopotów.
Możesz coś zaproponować jeśli chodzi o stawkę.

Samóchód z gps zamówiłem ale nie wiem czy mi dadzą.

Pozdrawiam
M.

może pożyczę od kogoś w kraju.

#30 06.24.2010 05:26:46

madmax

Jak nie maja z GPS wmontowanym to dostaniesz przenosny

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#31 06.24.2010 06:07:56

JCP

Chetnie uzyczylabym ci swego czasu, ale termin nie odpowiada. Jesli naprawde potrzebujesz to moze ktos z forumowiczow da sie namowic. Moze to byc fantastyczna przygoda. Zycze ci wspanialego pobytu i czekam na opis wrazen na forum.

#32 06.24.2010 07:57:45

nowy

madmax napisał:

Jak nie maja z GPS wmontowanym to dostaniesz przenosny

Ale uwaga ten przenośny waży 15 kg.! Więc musisz zatrudnić kogoś do pomocy. Znam tu kilku co z bagażem GPS idą przez życie. Nazywa się on TOTEM.
Co się tłumaczy: TRAFNA
                       OCENA
                       TWOJEGO
                       EGO
                       MOŚCIPANIE
To jest tylko taki żart.
I gdy by był tynfa wart
To ja bym bogaty był
I z tych żartów tylko żył.

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

#33 06.24.2010 08:09:10

Michal35Wawa
Niemowa

JCP

Chetnie uzyczylabym ci swego czasu, ale termin nie odpowiada. Jesli naprawde potrzebujesz to moze ktos z forumowiczow da sie namowic. Moze to byc fantastyczna przygoda. Zycze ci wspanialego pobytu i czekam na opis wrazen na forum

-Szkoda. Ale bardzo dziękuję za dobre chęci i dodatkowe informacje.
Jakby coś się zmieniło to przylatuję w czwartek wieczorem. Mam wolny piatek a wracam w sobotę o 21  (samolot).
Postanowiłem wynająć samochód (raz się żyje) i objechać parę miejsc.

Do USA wylatuję w tą sobotę. Ale prawie cały czas do czwartku będę pracować (papiery sale konferencyjne, wizyty, spotkania  ze swoim szefem). Wracając postanowiłem jednak zrobic sobie zrobić małą przerwę w Detroit (przesiadka). Mam nadzieję, że pobyt iu Was będzie ciekawy i że go przeżyję.

Pozdrawiam serdecznie.

• Index
  •  » Pytania
  •  » Będę w lipcu dwa całe dni w Detroit - co warto zobaczyć proszę o info

Stopka forum