Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#26 08.23.2008 20:27:11

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

Re: Witam...

456.....

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#27 08.24.2008 06:50:05

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

w niedziele nie odliczamy...

That’s all, folks
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#28 08.25.2008 21:39:27

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

siedem.....

Ostatnio edytowany przez zoomboy (08.25.2008 21:40:41)

That’s all, folks

#29 08.27.2008 21:41:17

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

osiem...

That’s all, folks

#30 08.28.2008 07:25:40

madmax
Niezaprzeczalna Legenda Forum

oj bedzie sie dzialo

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#31 08.28.2008 14:46:51

ak
Serwis

Mam nadzieje, ze i ja moge tutaj zagladac, skoro Madmax sie odwazyl - to i ja tez.
Ciekawosc (glupcy mowia, ze to pierwszy stopien do piekla) jest silniejsza od mojej woli, a wiec pytam:
Doktor Zoomboy, co zrobiles ze swoim  pacjentem Abacusem?
Czy zamknales Go w izolatce? A moze zrobiles mu bubu?

"Friends are flowers in the garden of life"

#32 08.28.2008 18:50:45

Fesia
Rozgadany

Trzeba odczekac w dlugi weekend pewnie tez nie odlicza.

#33 08.28.2008 20:43:49

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

ak napisał:

Mam nadzieje, ze i ja moge tutaj zagladac, skoro Madmax sie odwazyl - to i ja tez.
Ciekawosc (glupcy mowia, ze to pierwszy stopien do piekla) jest silniejsza od mojej woli, a wiec pytam:
Doktor Zoomboy, co zrobiles ze swoim  pacjentem Abacusem?
Czy zamknales Go w izolatce? A moze zrobiles mu bubu?

Oczywiscie, zapraszam, zapraszam, jak najbardziej. Wyrazy wdziecznosci prosze polozyc na parapecie. Klinika stoi otworem, ze tak powiem, dla wszystkich.
Pierwsza konsultacja za darmo, a jakze.
http://img26.picoodle.com/data/img26/3/8/28/f_Picture862m_b95454e.jpg

Ostatnio edytowany przez zoomboy (08.28.2008 20:50:24)

That’s all, folks

#34 08.28.2008 21:21:59

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

"Doktor Zoomboy, co zrobiles ze swoim  pacjentem Abacusem?
Czy zamknales Go w izolatce? A moze zrobiles mu bubu?"

Absolutnie, żadnych bubu i tam takich. Tylko najnowsze osiągnięcia psychoanalityki, pseudokinezji, centryfugi. (Dla niewtajemniczonych: centryfuga w mojej klinice służy do odwadniania mózgu)
Well..., nie było to takie łatwe, wbrew pozorom.
Zaczęło się jak to zwykle w takich przypadkach bywa od zaprzeczeń, krętactwa; totalnego braku kooperacji. Mam nadzieje, ze poniższe zdjęcie odda w całości wysiłek jaki włożyłem w resocjalizacje mego ulubionego i drogiego Pacjenta. Zauważyliście, mam nadzieje, profesjonalizm z jakim się odnoszę do PACJENTA.
http://img26.picoodle.com/data/img26/3/8/28/f_straitjackem_055dc20.jpg
Tak się zaczęło...
Z nieskrywana duma muszę oznajmić, ze mój drogi Pacjent został dzisiaj wypisany z kliniki na własna prośbę. CAŁKOWICIE WYLECZONY! To się nazywa sukces!
Jak pamiętacie, odliczałem do dziesięciu. W momencie kiedy miałem powiedzieć - dziewięć, przyszła mi do głowy genialna myśl. Myślę, ze Edison, bracia Kaczyńscy, Radek Sikorski i wielu innych geniuszy miało podobne doznania.
Pchnięty nieprzeparta chęcią czynu, postawiłem w pobliżu szafy ciasteczka i mleko. Nie trzeba było czekać długo kiedy wygłodzony Pacjent wychynął zza szafy.. Tylko tyle trzeba było moim osiłkom, żeby Go związać w gustowny kaftanik. Parę elektrowstrząsów, zastrzyków i rozmów przerwanych ujadaniem bladego kura zaowocowało totalnym resocjalizowaniem.
W jakiś niewytłumaczalny sposób tzw. mass media dowiedziały się (prawdopodobnie z depesz) o tym epokowym osiągnięciu medycznym. Wszyscy, którzy liczą się na antenie dzwonili po wywiad. Mialem telefony od ABC, NBC, PCK, J&M, Look 765, itd., niestety Polskie Detroit nie zadzwoniło.
Myślę, ze po tak ciężkim przypadku jakim był Abacus zasłużyłem na cygarko i szklaneczkę "single malt". Albo też kromkę razowca a masłem.
Jak zawsze, pozostaje z głębokim poważaniem, Dr Z.
Jak zawsze, klinika stoi otworem.

Ostatnio edytowany przez zoomboy (09.01.2008 20:09:47)

That’s all, folks

#35 08.28.2008 22:50:42

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Fesia napisał:

Trzeba odczekac w dlugi weekend pewnie tez nie odlicza.

Liczy, nie liczy, odlicza, dolicza, przelicza, nie śpiewa... co za różnica.
Młodym być, zdrowym być, jak śpiewał kiedyś Połomski.Tylko to naprawdę się liczy.

Edytowane z pokładu s/v Pleiades zakotwiczonego a Harbor Beach, za pomocą iPhone.
Życie jest piękne, czyż nie?

Ostatnio edytowany przez zoomboy (09.01.2008 20:07:32)

That’s all, folks

#36 09.03.2008 21:47:00

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Hello,
Co się dzieje? Nie ma chętnych? Pomoc gwarantowana. Śmiało panie i panowie. Nie muszę chyba nadmieniać, ze jak do tej pory mam 100 procentowy sukces.
Prawda, ze tylko jeden pacjent ale jaki teraz zdrowy.

Ostatnio edytowany przez zoomboy (09.03.2008 21:55:55)

That’s all, folks

#37 09.04.2008 04:09:23

Fesia
Rozgadany

zoomboy napisał:

Hello,
Co się dzieje? Nie ma chętnych? Pomoc gwarantowana. Śmiało panie i panowie. Nie muszę chyba nadmieniać, ze jak do tej pory mam 100 procentowy sukces.
Prawda, ze tylko jeden pacjent ale jaki teraz zdrowy.

Zycie jest przepiekne,ale na co by tu sie doktorku Zoomboyku u Ciebie leczyc ?

#38 09.04.2008 13:44:39

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Nie jestem wybredny, kazdej przypadlosci sprostam.

That’s all, folks

#39 09.04.2008 19:29:06

madmax

moze cos na chorobe morska ?

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#40 09.04.2008 23:08:18

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Jak zaawansowana masz ta chorobę? Czy robi Ci się niedobrze na wodzie czy tez nawet jak myślisz o wodzie. Możesz pic herbatę? A piwo? Czy objawy nasilają się w obecności teściowej?
Jak widzisz, żeby postawić dokładną diagnozę muszę zrobić tzw. wywiad.

(Ginger, i wszystko to co zawiera ginger, pomaga na morska chorobę. O wiele lepsze niż środki które możesz kupić "over the counter")

That’s all, folks

#41 09.05.2008 07:08:12

Fesia
Rozgadany

zoomboy napisał:

Jak zaawansowana masz ta chorobę? Czy robi Ci się niedobrze na wodzie czy tez nawet jak myślisz o wodzie. Możesz pic herbatę? A piwo? Czy objawy nasilają się w obecności teściowej?

(Ginger, i wszystko to co zawiera ginger, pomaga na morska chorobę. O wiele lepsze niż środki które możesz kupić "over the counter")

Ha, ginger czyli egzotyczny imbir dziala na wiele innych przypadlosci.Warto zatem robic sobie napar i miec go w domu-nie kamuflowac,profilaktycznie spijajac po szklaneczce dziennie.Jak ktos jest zainteresowany podam przepis.
Co do choroby morskiej to jak go uzywac?

#42 09.05.2008 07:15:26

Fesia
Rozgadany

zoomboy napisał:

Jestem za gruba i za mala,na dodatek wlosy mi choruja bo dziwnie zbielaly ostatnio.

Ostatnio edytowany przez Fesia (09.05.2008 07:16:10)

#43 09.05.2008 12:48:40

madmax

zoomboy napisał:

Moja lodka stoi na na drewnach w marine od poprzedniego roku. Wiec jak tylko mysle o wodzie to mi sie w glowie kreci i szlag trafia , szczczegolnie te objawy nasilaja sie gdy temperatora jest powyzej 80 F . Musze wtedy szybko stosowac diete piwna i   sytuacja  w pewnym sensie wraca do normy. Czy ginger z dobrym whiskey moglby pomoc  w tym przypadku ? Pewien znajomy znachor chcial mi pomoc i pozyczyl mi swoje dinghy na dlugi weekend ale niestety to jeszcze bardziej wzmoklo chorobe wiec poprzez ten czas musialem przejsc na bardziej drastyczna diete ( rum and coke)

#44 09.07.2008 20:38:17

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

madmax napisał:

zoomboy napisał:

Moja lodka stoi na na drewnach w marine od poprzedniego roku. Wiec jak tylko mysle o wodzie to mi sie w glowie kreci i szlag trafia , szczczegolnie te objawy nasilaja sie gdy temperatora jest powyzej 80 F . Musze wtedy szybko stosowac diete piwna i   sytuacja  w pewnym sensie wraca do normy. Czy ginger z dobrym whiskey moglby pomoc  w tym przypadku ? Pewien znajomy znachor chcial mi pomoc i pozyczyl mi swoje dinghy na dlugi weekend ale niestety to jeszcze bardziej wzmoklo chorobe wiec poprzez ten czas musialem przejsc na bardziej drastyczna diete ( rum and coke)

Zawsze pokładałem wiarę w ludziach morza (jezior). Podswaidomie zastosowałeś kuracje , która każdy doktor z liczącej sie na rynku kliniki by Ci zaaplikował. Whisky i Ginger; co za wspaniała kombinacja. Powiem więcej: whisky i (tu dodaj swoje ulubione imię zenske) jest najlepszym panaceum na wszystkie dolegliwości, tak ducha jak i ciała.

That’s all, folks

#45 09.07.2008 21:11:53

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Fesia napisał:

zoomboy napisał:

Jestem za gruba i za mala,na dodatek wlosy mi choruja bo dziwnie zbielaly ostatnio.

Moja Droga Pacjentko,

Pracuje nad sposobem który pomoże Ci w pozbyciu się grubości. Mam z tym pewien kłopot, mianowicie, analiza pisma Twego wykazuje, ze nie pisała tego ręka grubej paniunci, wręcz przeciwpoloznie. Zabierze mi to pewnie kilka sesji z whisky i Ginger. Jak tłumaczyłem wcześniej Abakusowi, psychoanaliza to nie w kij dmuchał.

Jeśli chodzi o małość; tym się nie przejmuj. Duże często jest obleśne. Male tez bywa czasem upiorne, ale z tym trzeba się pogodzić.

Przy Twojej nieszczególnej kombinacji (gruba i mała) zalecał bym poruszanie się bokiem, prawie horyzontalnie. To może wywołać pozytywny odzew w  otaczającym Cie tłumie, jako, ze wielu samarytanow będzie zajętych przywróceniem Twego ciała do pozycji wertykalnej nie tracac czasu na dokladne ogledziny Twoich oblosci.
Tu jednak mała uwaga. W czasie kiedy cie będą podnosili, współpracuj z tłumem. Ludzie szybko się nudzą i jeśli nie osiągną pozytywnego wyniku w ciągu jednej minuty mogą się poważnie zniechęcić i cofnąć pomocne ręce w momencie kiedy Twoje ciało nie osiągnie pozycji tzw. stójki. Oczami wyobraźni widzę jak walisz się w dol z ogromnym łoskotem, gniotąc przy okazji karoserie drogich, zagranicznych samochodów. Priceless!

Choroba włosów jest najłatwiejszą do wyleczenia; zamiast "stringów" - normalne barchanowe majteczki. Cieplej a i nie widać. (włosów bolesnych)

Wyraz odwieczności proszę zostawić na parapecie.

Ostatnio edytowany przez zoomboy (09.07.2008 21:15:43)

That’s all, folks

#46 09.08.2008 15:44:50

Fesia
Rozgadany

Co do wzrostu i wagi kuracja skompilikowana,nie zapamietam,prosze cos prostrzego,horyzontalnie-wertykalnie to nie dla mnie ,a co ja jakas kukla jestem-taka Wanka-wstanka? i jeszcze mam tlum obserwowac,nie to absolutnie nie dla mnie.Co do drugiej terapii,ciekawa,ciekawa tylko musze poczekac az temp na zewnatrz troche spadna.Nie mniej wielkie dzieki za zangazowanie od razu wiadomo ,ze ma sie do czynienia z wysokiej klasy specjalista.

#47 09.08.2008 16:02:37

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Milo usłyszeć słowa uznania od pacjentki.
Niektórzy tacy, słowem (pisanym) się nie odezwali po skomplikowanej a jakże owocnej kuracji. O zwiędłym kwiatku nie wspomnę.
Nad obłością jeszcze trochę popracuje. Co do małości, może idąc i podskakując co drugi krok pomoże w odkompleksieniu się?

Ostatnio edytowany przez zoomboy (09.10.2008 08:15:24)

That’s all, folks

#48 09.10.2008 08:27:56

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

"Jestem za gruba i za mała"

Fesia, po wnikliwej analizie wymyśliłem to co następuje. Jedynym sposobem, żeby jako tako wyglądać, musisz zaprzyjaźnić się z osoba znacznie grubsza niż ty. Technika ta jest znana w kręgach jako "reverse psychology". W ten prosty sposób pozbędziesz się kompleksów i z radością będziesz obserwować jak ludziska wytykają paluchami Twoja koleżankę (gę).
Z ta prosta recepta uznaje Cie za wyleczona i wypisana z kliniki.

That’s all, folks

#49 09.11.2008 19:55:13

Fesia
Rozgadany

Za bardzo skomplikowana ta kuracja i jeszcze trzeba w to wlaczyc osoby trzecie .Doktorku-Zomboyku czy z Ciebie to nie jest przypadkiem zwykly konowalek?

#50 09.11.2008 21:59:47

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Moja droga, kuracja w przypadku grubości zawsze jest skomplikowana a i przez to skazana zawsze na klęskę.. Z pewnoscia zauważyłaś, ze są szeroko rozpowszechnione rożne cudne diety (atkins, south bitch czy tez beach), kolka wzajemnej adoracji (weight losers czy tez watchers, jannie craig, curves i co nie tylko). Wszystko to według mojej recepty jest nic nie warte. Albo lubisz jeść, wiec staraj się pogodzić z waga. Jeśli otyłość cie mierzi, ogranicz tzw. wsad. Here you go - can't be any simpler.
Za brak szacunku mogę Cie pozwać.

That’s all, folks

Stopka forum