Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 02.06.2008 14:38:52

Matys13
Niemowa

Pozdrowienia z Polski.

Witam Wszystkich serdecznie i pozdrawiam z Polski.
W sumie trafiłem tu przypadkowo... poszukując informacji o moim ukochanym wink MOTOWN. Fajna stronka i sympatyczne forum.
O sobie krótko : Mieszkam niedaleko Bydgoszczy w małej mieścinie jaką jest Nakło nad Notecią. Wraz z żoną prowadzimy małe wydawnictwo zajmujące się tematyką rolnictwa i sadownictwa ekologicznego. Oprócz pracy moim wielkim hobby i pasją są amerykańskie auta z naciskiem na muscle car. Detroit od zawsze kojarzyło mi się z autami. Jest dla mnie legendą i pomimo tego, że już złoty dla miasta czas minął ( a może nie ) jest pierwszym miastem, które chciałbym zobaczyć, poznać i poczuć jego ducha stawiając swoje pierwsze kroki na amerykańskiej ziemi. Niestety z wizami dla Polaków bardzo ciężko zwłaszcza po wydarzeniach w NY. W ambasadzie amerykańskiej zresztą, cały czas panuje przeświadczenie, że większość polaków chce wize tylko po to by wyjechać w poszukiwaniu pracy. To troche śmieszne, ale nie będe oponował. Może kiedyś się uda wyruszyć na wymarzony TRIP po usa.

Jeszcze raz pozdrawiam całą Detroit'ską Polonie i nie ukrywam, że bardzo się ucieszyłem jak znalazłem to forum.

Edit : W sumie przepraszam za tego posta i obecność na Waszym forum. Niestety nie jestem z Detroit, także jeżeli złamałem zasady forum moje konto można usunąć

Ostatnio edytowany przez Matys13 (02.06.2008 14:44:50)

#2 02.06.2008 19:24:57

Łukasz Witkowski
Były Administrator

Re: Pozdrowienia z Polski.

Hej Matys
Nie złamałeś zasad, to forum nie jest tylko dla ludzi mieszkających w Detroit. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące życia tutaj - pisz. Na pewno dostaniesz odpowiedź.
Pozdrawiam!

Stopka forum