Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 08.07.2015 02:29:48

Hmeralda
Niemowa

Tłumaczenie

Witam

W nie długim czasie będę miał troszkę dokumentów do przetłumaczenia i właśnie się zastanawiam czy skorzystać z tłumacza takiego stacjonarnego czy lepiej skorzystać z takiego internetowego?? Waszym zdaniem, który z takich tłumaczy będzie lepszy oraz tańszy.

#2 08.07.2015 02:38:30

Jolka69
Niemowa

Re: Tłumaczenie

Trudno powiedzieć który będzie lepszy nie ma na to reguły, jednak jeżeli masz możliwość żeby zlecić to komuś przez internet to wydaje mi się że będzie to na pewno tańsza opcja i znajdziesz więcej możliwości. Wpisz tylko w wyszukiwarkę internetową  wpisz sobie np. "profesjonalne biuro tłumaczeń" później porównaj ceny z tymi w twoim mieście i po kłopocie

#3 08.08.2015 00:16:59

Kilton
Niemowa

Witam, myślę, że cenowo może wyjść podobnie. Zarówno tłumacz pracujący zdalnie, jak i ten w biurze wykonuje taką samą pracę. Na pewno osoby nie mające zbyt dużego doświadczenia z tłumaczeniem wezmę mniej za wykonanie takiego tłumaczenia. Wszystko zależy od tego, jak bardzo ważne są te dokumenty i czy są to jakieś teksty specjalistyczne. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

#4 08.10.2015 15:19:36

majlosz
Niemowa

Ja też jestem tego samego zdania, że wszystko zależy od rodzaju tekstu, które chcesz przetłumaczyć. Jeśli dokument zawiera dość specjalistyczne słownictwo, cena za przetłumaczenie go może być znacznie wyższa. Myślę, że korzystając z internetowego biura tłumaczeń z pewnością zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze, więc może warto skorzystać z tej opcji? wink

#5 08.12.2015 08:44:58

Robiney
Niemowa

Kwestia tłumaczeń, to dosyć indywidualna kwestia. Wszytko zależy od tego ile tekstu jest od przetłumaczenia. Wiadomo, że tekst dokumentu urzędowego to nie jest tekstr pisany ciągiem na kilka stron. Koszt tłumaczenia tak naprawdę często jest wyliczany na podstawie liczby znaków. Jeśli nie masz takiego biura tłumaczeń "pod nosem", to szybciej załatwisz to internetowo, niż jeżdżąc i szukając tłumacza w pobliskich miastach.

Stopka forum