Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 07.03.2015 06:09:59

tow
Niemowa

rezerwacja parkingu

Witam chciałbym o coś zapytać i postanowiłem zapytać was .... Za dwa tygodnie wylatuję  do brata do irlandi na około dwa tygodnie, chciałbym skorzystać z oferty i zarezerwować sobie na ten czas parking, konkretnie chodzi mi o lotnisko modlin, niestety parkingu nie ma w cenie tak jak zdarza się to czasami na innych lotniskach, dlatego interesują mnie ceny takiego parkingu i to jak zrobić rezerwację, może ktoś z was orientyje się w tym temacie?

#2 07.05.2015 12:10:42

Wespazjan
Niemowa

Re: rezerwacja parkingu

Nie wiem jak sytuacja wygląda na lotnisku w Modlinie choć podejrzewam, że prawie tak samo jak na Wrocławskim lotnisku. We Wrocławiu bowiem masz 20% zniżki jeśli zarezerwujesz parking online - wydaje mi się, ze w dzisiejszych czasach już wszystko można online załatwić. Najlepiej jakbyś poszukał coś na stronie lotniska - napewno takich informacji jest wiele

#3 07.05.2015 23:54:22

Dora
Niemowa

Jeżeli chodzi o parking w pobliżu lotniska to jest tam naprawdę spory wybór, wiadomo, im bliżej lotniska tym taniej niestety, dlatego warto zarezerwować coś stosunkowo wcześniej. Ceny bliżej lotniska wahają się około 50-60zł za dobę, przy dłuższym pobycie można cenę po negocjować, i oczywiście im dalej od lotniska tym taniej, ale dochodzi nam dojazd taxówką na miejsce docelowe, choć niektórzy właściciele parkingu oferują darmowy dowóz na lotnisko:)

#4 07.06.2015 13:40:00

beatrycze
Niemowa

Z moich doświadczeń to im bliżej lotniska tym drożej, za wygodę trzeba troszkę dopłacić. Z zamówieniem miejsca nie powinno być problemu, ale warto zrobić to wcześniej, wtedy nie trzeba się denerwować brakiem miejsca. Często rezerwacji można dokonać online lub telefonicznie, opłacać również można przez internet, nie powinieneś mieć z tym większego problemu.

#5 07.07.2015 02:43:34

tomilawa84
Niemowa

Przede wszystkim musisz poszukać promocji, może jakieś mają. Do do odległości do lotniska, to nie jest priorytet, ponieważ teraz większość takich parkingów oferuje darmowy transport na lotnisko, także to już nie będzie kwestią problemową, prawda? Parking musi być przede wszystkim monitorowany i dobrze strzeżony, a co do cen, to właśnie im bliżej lotniska, tym drożej...

#6 07.08.2015 01:52:16

tow
Niemowa

Faktycznie wystarczyło poszperać po stronach i wszystko znalazłem, później jeszcze potwierdziłem wszystko telefonicznie i jakoś załatwiłem sprawę parkingu, tak jak pisaliście dostałem rabat i wcale nie wyszło tak drogo jak się tego spodziewałem, podobnie też z miejscem, myślałem że w okresie urlopowym będzie z tym problem ale jednak myliłem się na szczęście

Stopka forum