Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 01.24.2014 14:33:07

Look761
Niezaprzeczalna Legenda Forum

Jurek Owsiak

"Czy świat bardzo się zmieni , gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy , wkurwieni"

Jonasz Kofta

#2 06.18.2015 04:08:10

Martika
Niemowa

Re: Jurek Owsiak

Nie trawię tego gościa i nie trawię tego jego podejścia..Nie wiem jak on może się cały rok utrzymywać bez pracy no niby z czego ? Ktoś go widział by on pracował w normalnej pracy..Bo ja jednak tego nie widziałem i z tym jakoś nie mogę się utożsamić z jego pracą jakąś tam.

#3 06.18.2015 07:09:41

madmax

tak j awidzialem .Prowadzil kiedys program radiowy  chyba jakis harcerski .

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#4 06.19.2015 01:15:23

salava
Niemowa

Dobrze, że są takie akcje w Polsce..Tylko ile z tej kasy faktycznie idzie na chore dzieci? To już jest trochę kwestia do przemyślenia i to już jest sprawa trochę do przemyśleń głębszych. Czytałem artykuł na fb, że nie do końca to jest tak harytatywnie robione.

#5 06.25.2015 10:31:52

Kuba86
Niemowa

Wielkie zbieranie kasy w ostatnia niedzielę stycznia to przecież tylko jeden dzień z funkcjonowania fundacji, którą prowadzi Owsiak, podobnie jak każda fundacja zajmuje się nie tylko zbiórką pieniędzy ale zakupem sprzętu, szkoleniami. Wszystkie dane dotyczące wydatków fundacji można znaleźć w internecie.

#6 06.26.2015 13:52:46

beatrycze
Niemowa

Typowa mentalność Polaków. Zamiast cieszyć się z tego ile dzięki jego akcjom WOŚP jest w Polsce różnych sprzętów ratujących życie, to najważniejsze jest za co żyje. No żyje z tego, co uzbierane i co? Ważne jest to jak wiele dzięki jego pomocy i Naszej zmieniło się w Polskiej służbie zdrowia.

#7 07.08.2015 08:08:30

Gangtybolt
Niemowa

nie rozumiem czemu tyle krytyki spada na tego człowieka? Nie wiem czy my polacy jesteśmy zazdrośni o to że komuś coś wychodzi? czy raczej o to że tyle pieniędzy ma i robi coś dla drugiego człowieka?. ludzie ogarnijcie się. Dzięki niemu ludzie moga się leczyć bo NFZ nie daje nic.

#8 07.08.2015 09:07:53

Sercja
Niemowa

Moim zdaniem Owisiak to bardzo pozytywna osoba, wszyscy się czepiają, że bierze część zebranych pieniędzy, no ale z czego mażyć skoro tylko tym się zajmuje. Czy księża oddają coś na szpitale? Ich nikt jakoś nie potępia... Nie rozumiem osób,, które nie popierają WOŚPU

#9 07.08.2015 14:30:30

nowy

Sercja napisał:

Moim zdaniem Owisiak to bardzo pozytywna osoba, wszyscy się czepiają, że bierze część zebranych pieniędzy, no ale z czego mażyć skoro tylko tym się zajmuje. Czy księża oddają coś na szpitale? Ich nikt jakoś nie potępia... Nie rozumiem osób,, które nie popierają WOŚPU

......................

Nadmierny chura optymizm nie jest zdrowy w ocenie dziaalno

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

#10 07.08.2015 14:40:14

nowy

Sercja napisał:

Powtórzę gdyż ‘wcieło’ komentarz w trakcie pisania.

Nadmierny hura optymizm nie jest zdrowy w ocenie działalności Jerzego Owsiaka.
W przeszłości też stałem na stanowisku, że więcej z tej działalności wynika dobrego niż złego.

Ale takie np. artykuł jak ten:

http://kontrowersje.net/dzi_o_2130_w_tv … _woodstock

pokazują, że należy bardziej chłodno oceniać Jerzego Owsiaka.

Sama jednak idea pomagania innym jes ze wszech miar godna polecenia.

J.Piłsudski

#11 07.09.2015 11:02:30

Kilton
Niemowa

Witam wszystkich na forum. Jeśli chodzi o Jurka Owsiaka to raczej nic mi nie zrobił ale jakoś go nie lubię. Według mnie jest fałszywy i nieuczciwy.

#12 07.09.2015 18:18:51

Look761

Kilton
Aleś wyskoczył podaj przykłady ???????????????????????

"Czy świat bardzo się zmieni , gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy , wkurwieni"

Jonasz Kofta

#13 07.14.2015 15:09:35

nowy

To dyskusje, które nie mają kontynuacji.
'Jednopostowcy' wpadają i wypadają na Forum jak błyskawice.

J.Piłsudski

#14 07.21.2015 13:54:53

bogirk
Niemowa

Ja tam do Owsiaka nic w sumie nie mam... Gdzieś kiedyś czytałem, że jeśli ktoś zajmuje się zbiórką publiczną, to ma prawo wziąć dla siebie 10% od uzbieranej kwoty, więc nic dziwnego, że ma tyle hajsu, ile ma wink Z drugiej strony popatrzcie na to jak wiele dzieci uratował zakupiony przez niego sprzęt! Ludzie się czepiają i czepiać się będą wink

#15 07.21.2015 14:39:38

Sejnin
Niemowa

Owsiak i Woodstock... Trzeba mu tylko przyznać, że kasę zbiera, ale co sie na tym Woodstocku dzieje, o tym sie głośno nie mówi i w telewizji nie pokazuje...Syf, kradzieże, grabieże, gwałty, pijaństwo i narkotyki... oto prawdziwe oblicze "festiwalu miłości i pokoju"... Błoto i niebezpieczeństwo - oto cały festiwal...

#16 07.22.2015 12:27:41

Wacs
Niemowa

Do Owsiaka nic nie mam ALE on podobno nie jest taki uczciwy jak to podaję w mediach i on trochę też oszukuję..Gdzieś tam na innych forum czytałem, że on trochę czasem potrafi w kulki polecieć i on robi czasem ludzi na szaro. To chyba o tym też było głośno wiem, że na facebooku i tam były te informację.

Stopka forum