Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 01.21.2014 15:39:33

TriopokoPL
Rozgadany

Magazyn Moda i Styl

Witam Was bardzo serdecznie. Mam taką nadzieję, że wszyscy cali i zdrowi jesteście bo słyszałem i na zdjęciach widziałem jaka sroga zima Was nawiedziła. W moich stronach  śniegu niewiele ale mrozik i arktyczne powietrze robią swoje. Pomyślałem o Was właśnie i przywędrowałem tutaj. Mała przerwa w pracy nad pierwszym numerem Magazynu Moda i Styl, którego jak wiecie zostałem redaktorem naczelnym nie zaszkodzi. Bardzo dużo tutaj się dzieje i niezmiernie mnie cieszy fakt, że to forum żyje i pomaga wielu osobom. Wielu też pewnie przeszkadza - ale co poradzić. Uwielbiam czytać relacje Zoomboya, nie muszę tracić transferu na oglądanie, no właśnie Wy jeszcze to oglądacie?

Kochani a tak na poważnie, chociaż późno bo już 21 Stycznia to życzę Wam HAPPY NEW YEAR z całego serca. Kończę zimowy numer magazynu i postaram się Wam tutaj parę pdf. podrzucić wink Sporo wywiadów z fajnymi ludźmi, relacje z pokazów mody, ładne sesje fotograficzne oraz propozycje gadżetów i wielu innych przydatnych rzeczy. Dołączam moje obecne zdjęcie zrobione na potrzebę wstępniaka do magazynu i odzywajcie się czasami.

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/547/iutg.png

#2 01.21.2014 16:01:00

ak
Niezaprzeczalna Legenda Forum
Serwis

Re: Magazyn Moda i Styl

Bardzo poważny jesteś Tripoko na tym portrecie , i tak jakby zmarszczek mądrości Ci przybyło smile

Gratuluję nowych wyzwań.

Czy ten magazyn jest wydawany równiez w wersji papierowej? Nigdy wcześniej nie widziałam go na półce.
Z pozdrowieniem
ak

"Friends are flowers in the garden of life"

#3 01.21.2014 16:17:06

TriopokoPL
Rozgadany

Jest w wersji papierowej w całej Polsce w sieci Empik i InMedio. Planuje teraz aby był dostępny również w wersji cyfrowej. Będzie jednak przebudowana strona www. i wtedy pojawi się elektronicznie. Zmarszczek przybywa lat nie ubywa. Cieszę się ze PW górą w Detroit.

#4 01.21.2014 16:46:41

JCP

wawawooo!!! Gratulacje! Promocja goni promocje. I kto by pomyslal, ze znowu sprawdza sie przyslowie "nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo". Mysle, ze wszyscy w metropolii Detroit ciesza sie z twego sukcesu.
A moze ze wzgledu na stare sentymenty otrzymalibysmy tu na forum egzemlarz magazynu w wersji elektronicznej? Just a suggestion. Probowalam zaprenumerowac przesylke zagraniczna magazynu Twoj Styl, ale strona ich prenumeraty jest tu nie do przebrniecia. Po wymianie korespondencji z odpowiednim dzialem nadal stoje w miejscu.
Jeszcze raz gratuluje, uscisk dloni i powodzenia we wszystkim co robisz.

#5 01.21.2014 17:41:37

TriopokoPL
Rozgadany

JCP bardzo dziękuje za miłe słowa. Będzie elektronicznie a i o Was pomyślę. Strona będzie w przebudowie tak więc mam jeszcze sporo do zrobienia ale do odważnych świat należy - w końcu dopiero 3 latka minęły jak wyjechaliśmy wink

#6 01.21.2014 17:44:35

ak
Serwis

Triopoko,
a czy nie dostajesz palpitacji serca, gdy te wszystkie roznegliżowane piękności ocieraja sie o Ciebie? smile

#7 01.21.2014 22:54:40

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

"Bad boj" zarosłyście, ancug...
Tak trzymaj, czekamy na "snimki" smile

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#8 01.22.2014 02:05:12

TriopokoPL
Rozgadany

Zoomboy co tą snimki smile AK nikt się o mnie nie ociera, a zresztą przywykłem do tego cielesnego piękna, gdyż fotografując mam to na codzień. Najważniejszy jest zawsze człowiek, szacunek do jego osoby co nie znaczy, że źle się czuje w obecności modelek.

#9 01.22.2014 08:08:26

JCP

Zoomboy chyba ma na mysli zdjecia (="snimki" w jezyku przyjaciol ze wschodu)

#10 01.22.2014 17:58:23

TriopokoPL
Rozgadany

Kurcze cały czas człowiek sie uczy - dzięki JCP

#11 01.22.2014 18:02:54

JCP

no problemo, bardzo prosze, aczkolwiek moze mistrz mial co innego na mysli. A dlaczego po nocach nie sypiasz TriopokoPL? 2 am przeciez!

#12 01.23.2014 04:06:04

TriopokoPL
Rozgadany

Praca praca

#13 01.23.2014 10:07:45

malgosia80
Rozgadany

TriopokoPL mam nadzieje ze nie wpadasz w standardy pokolenia lemingow ? wink Czy wschod i zachod slonca ogladasz z domu czy juz ze swojego biuera w szklanym wiezowcu z widokiem na stara Warszawe?
Gratulacje, BTW smile

#14 01.23.2014 15:21:30

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

TriopokoPL napisał:

Praca praca

praca wzbogaca smile

That’s all, folks
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#15 01.23.2014 20:34:01

ak
Serwis

Praca uszlachetnia 💰

#16 01.23.2014 21:01:37

JCP

Bez pracy nie ma kolaczy.

#17 01.23.2014 21:04:23

nowy

Praca czyni wolnym.
Oj to chyba nie ten wątek!
Pomijając złe doświadczenia historyczne, dużo jest w tym powiedzeniu prwdy.
Ja również serdecznie gratuluję.
Twój sukces jest wymierzeniem wielkiego policzka kilku 'gościom' żyjącym i mieszkającym tutaj.

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

#18 01.23.2014 21:08:43

JCP

Czy nie jest zarowno wesole jak i smutne, ze niektorzy z owych "gosci" zarabiaja na fikcyjnych malzenstwach. Biznes jest biznes.

#19 01.24.2014 07:34:01

TriopokoPL
Rozgadany

Zrobił nam się wątek historyczno -przysłowiowy smile Pracuję gdyż jak na pewno wie AK gdy kończy się numer gazety, mnóstwo rzeczy trzeba dograć, sprawdzić skorygować. Nasz magazyn ma 120 stron więc jest co robić. Nie jestem lemingiem, słoikiem, warszafiakiem czy hipsterem. Jestem tym kim byłem z tymi samymi wadami, zaletami - tylko, że w innym miejscu. Powiem Wam tyle, że Ci któŸzy obawiają się powrotu do Polski, źle myślą. Jeżeli naprawdę ciężko pracowali w USA to maja taki potencjał o jakim wielu może pomarzyć. Ameryka uczy życia i przedsiębiorczości, ja to wykorzystałem inni też mogą jeśli tylko w siebie wierzą.

#20 01.24.2014 09:22:41

JCP

TriopokoPL, wszystko zalezy od ustawienia, nastawienia, kasy, i wielu innych aspektow. Czesto slysze pozytywne wypowiedzi na temat Polski, ale czesto negatywne. Kilka tygodni spedzanych tam nie daja obrazu codziennego zycia. Ma sie wrazenie, ze niektore sprawy nie posunely sie duzo dalej (urzedy!). Trzeba polegac na wlasnym zdaniu i mozliwosciach. Mr. JCP zapowiada, ze spedzi w Polsce pierwszy rok nadchodzacej emerytury (zgodnie z teoria, ze to ludzie tworza dom i nie ma znaczenia gdzie on jest). Czy to znaczy ze ja bede pilnowac chalupy i kota tutaj? On uwielbia Warszawe, Krakow, Trojmiasto i piekno polskich ulic (zeby nie powiedziec..dziewczyn..popatrzec dobra rzecz) Z uporem maniaka twierdzi, ze to niemozliwe iz Polonia tutaj reprezentuje ogol Polakow i Polski. Ano zobaczymy. Zapewne jest blizej do...Europy, a nawet Australii, czyli mozna zobaczyc kawal swiata.
Ciekawe czy Moda i Styl trafi na polki Marka, Bozka, i innych?

#21 01.25.2014 15:06:49

TriopokoPL
Rozgadany

JCP, jeżeli pomożecie z dystrybucją bardzo chętnie wprowadzę M&S na półki tych sklepów. Póki co przedstawiam okładke pierwszego numeru pod moimi sterami wink

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/89/5itk.jpg

#22 01.25.2014 18:35:54

ak
Serwis

dziewczyna z siusiakiem? czy wymalowany facet?
Jestem postępowa, ale nie dajmy sie zwariować.

#23 01.25.2014 20:34:35

nowy

ak napisał:

dziewczyna z siusiakiem? czy wymalowany facet?
Jestem postępowa, ale nie dajmy sie zwariować.

Bardzo trafna uwaga ta 'dziewczyna' z siusiakiem to jest Madox a nazywa się Marcin Majewski i chyba kiedyś brał udział w programie Mam talent.
Jest  w Polsce jeszcze jeden taki 'artysta' i nazywa się Michał Szpak.

Kim są naprawdę ci 'panowie' to chyba tylko oni tak naprawdę wiedzą. Może o nich dowiemy się więcej  z periodyku Moda&styl.

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

#24 01.26.2014 00:43:46

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

TriopkoPL, czy Moda & Styl będzie "katerowała" do wąskiego grona odbiorców, takich jak Madox (or whatever it is)?

Też spojrzałem na okładkę i pomyślałem; w takich rajtkach "kocmołek jej się spoci", a tu nie "kocmołek" tylko "ptaszek".
Starym, tom nie spostrzegawczym sad

That’s all, folks

#25 01.26.2014 04:33:56

TriopokoPL
Rozgadany

Dla wszystkich zaniepokojonych takie info. Madox nie jest taki zły i niegrzeczny na jakiego wygląda. Nim stanąłem za sterami M&S był już z nim kontrakt na okładkę i wywiad tak więc sami rozumiecie. Moda i Styl ZOOMBOY jest kierowana do szerokiego grona nie martw się. Ja osobiście byłem przeciw tej okładce no ale jak już pisałem z musu musiała być. Wstawię Wam artykuł to sobie poczytacie. Ale dopiero jak trafi na półki ok? A na marginesie Zoomboy może jesteś chętny aby dystrybuować na US&A nasz magazyn wink

Stopka forum