Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 01.14.2014 11:59:25

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA
Zarejestrowany: 07.09.2007
Posty: 13193

Parafialni "wyścigowcy"

Na kanwie doniesień Papy Racy, nasunąła mi się następująca myśl.
Z góry przepraszam za laicyzowanie tematu i być może umieszczenie tego wpisu w nieodpowiednim wątku, ale mam dzisiaj taka wenę twórczą, że pisze o wszystkim i po wszystkim.
(co jest dobre na zmycie śladów ołówka ze ścian?
muszę swe notatki ze ścian wymazać, zanim "boska" wróci) sad

Otóż, obserwując ostatnio polonijną scenę sakralną, nie sposób nie zauważyć jakiegoś trendu rywalizacji pomiędzy pasterzami stojącymi na czele swych trzódek.
Czy ja to widzę błędnie?

Ledwie Sław wjechał Zundapp-em przed ołtarz, Mir natychmiast rockowców zamówił, aby po swojemu zaśpiewali małemu dziecięciu.

Czym się to skończy?

Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły na rywalizację, śmiało "wklejajcie" je w tym wątku, bo jak na razie jest remis wink


That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

Offline

 

#2 01.14.2014 12:18:50

JCP
Niezaprzeczalna Legenda Forum
Zarejestrowany: 04.13.2009
Posty: 3520

Re: Parafialni "wyścigowcy"

W imie solidarnosci z parafia MBC moge (za przyzwoleniem Mistera JCP) pozyczyc kilka motocykli, a nawet jakies bajeranckie autko. A co! Jak szalec to szalec! Niech Bog widzi! Tylko ostroznie panowie! Lawek nie poprzestawiajcie.

Natomiast w Hamtramck moze unia by zasponsorowala zespol spiewajacy, zlozony ze wszystkich mediow popieranych przez siebie z solistka z oczami we mgle przytupujaca noga i z haslem "Polonia Solidarna". A tlum tanczacy w rytm tej muzyki ubrany by byl w telewizory zamiast glow, trzymajacy w jednej rece CP, w drugiej tranzystor, a na suficie bylby podwieszony baldachim z napisem "Zawsze z toba i dla ciebie". Mozna by to wszystko nagrac na magnetofon "Sony Cassette Corder Model TCM818" (kaseta jest juz w srodku) nalezacy do Joanny , ktora mialaby w koncu szanse odebrania swojej wlasnosci po kilku latach. (Hej Aska, juz mozesz to zabrac, jest bezpiecznie i nagrywac juz B. and J. nie trzeba)

Offline

 

#3 01.14.2014 12:54:53

JCP
Niezaprzeczalna Legenda Forum
Zarejestrowany: 04.13.2009
Posty: 3520

Re: Parafialni "wyścigowcy"

dopisek do powyzszego- co myslicie o trzech motocyklach? Cos w rodzaju Trojcy? Jeden z przodu i 2 z tylu? Przejrzalam garaz, juz nawet wybralam pasujace. Czarny z przodu, a czerwony i zielony z tylu. Piekne.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
wygląd forum i administracja techniczna Bartłomiej Kozielski
kontakt z właścicielem i administratorem strony forumdetroit@gmail.com