Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 11.08.2013 19:01:23

Art Be
Administrator
Zarejestrowany: 04.30.2009
Posty: 719

Szukam przewodnika po Detroit

Dzień dobry,

Nazywam się Łukasz Czeszumski, jestem reporterem i organizatorem wypraw przygodowych. Jako posiadacz GC spędzam też sporo czasu w roku w USA, i ostatnimi czasy staram się poznawać ten wielki kraj.

Trafiłem na Forum Detroit przeglądając w Internecie materiały na temat Detroit.
18 listopada przylatuję do Chicago i planuję wynająć samochód i przejechać do Toronto, po drodze zwiedzając Detroit. Chcę w mieście spędzić kilka godzin i zrobić fotoreportaż - szczególnie ze zniszczonych części miasta. Szukam kogoś w rodzaju lokalnego przewodnika, który zna rozkład miasta i mógłby mi pomóc (pilotować, poprowadzić samochód gdy będę kręcił z okna) jak i ogólnie opowiedzieć o życiu codziennym.

Jeśli materiał wyjdzie wybitnie fajnie, to powinien być opublikowany w prasie w Polsce, jeśli nie to po prostu trafi na moją stronę czeszumski.com

Szczegóły do dogadania.

Serdeczne pozdrowienia,
Łukasz Czeszumski
reportaz@interia.pl


Art Be
Administrator
forumdetroit@gmail.com

Offline

 

#2 11.10.2013 08:43:32

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA
Zarejestrowany: 07.09.2007
Posty: 13193

Re: Szukam przewodnika po Detroit


That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
wygląd forum i administracja techniczna Bartłomiej Kozielski
kontakt z właścicielem i administratorem strony forumdetroit@gmail.com