Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 10.10.2013 10:43:43

dobre dziewcze
Niemowa

czat ogolny w detroit

witam wszystkich!
czy ktos moze zna adres czatu miasta detroit w takiej formie jak np polska czateria z interii? tzn nie chcialabym sie logowac w jakims serwisie randkowym gdzie trzeba dac zdjecie i wymyslac ciekawe hobby w opisie tylko po prostu porozmawiac incognito z mieszkancami detroit.

#2 10.13.2013 21:45:31

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

Re: czat ogolny w detroit

Witaj Dobre Dziewczę, dlaczego nie chcesz porozmawiać (wymienić opinii) tutaj?
Polonijny czat taki jak na Interii w Detroit nie istnieje.
Osobiście bardzo lubię gaworzyć z grzecznymi dziewczynkami smile

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#3 10.15.2013 03:55:16

dobre dziewcze
Niemowa

Bardzo dziękuję ale nie lubię upubliczniać swoich konwersacji smile Zresztą nie chodziło mi o polonijny czat ale normalny amerykański, gdzie znajdę mix narodowości.

#4 10.17.2013 08:31:54

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

Dziewczę dobre, dziewczę hoże...
A szkoda, ja już piórnik przygotowałem, kołonotatnik rozłożyłem aby twe myśli notować, które nierozważnie możesz odsłonić podczas konwersacji internetowej sad
A tu klops taki sad

P.S.
co rozumiesz przez słowa "normalny amerykański"?

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#5 10.24.2013 19:04:00

SebaS
Niemowa

Dobre dziewcze, to jest podejrzane, ze bez zdjecia, ze nie na randkowym a Normalnym czacie chcesz sie udzielac, ja myslalem ze tacy osobnicy/osobniczki wyginely z dionzaurami....., sorry pomoc nie moge, czaty sa mi obce, pisze o wiele wolniej niz mowie , po prosty niecierpliwy jestem, ale zycze powodzenia w znalezieniu takowego

#6 07.01.2015 04:11:38

dorota88
Niemowa

Normalny amerykański na pewno nie znaczy tyle co akurat znaczy normalny polski..Faktycznie według mnie również by się przydał tutaj jakiś czat w stylu shout box. Na moich babskich forach są takie i tam od razu na bieżąco możemy się ze sobą komunikować, jest szybciej.

Stopka forum