Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

• Index
  •  » Pytania
  •  » Jakie sa tu ceny reklam (proj: billboard, ulotka)?

#1 08.19.2012 05:48:19

Eston
Niemowa

Jakie sa tu ceny reklam (proj: billboard, ulotka)?

Jestem tu nowy wiec pierw się ładnie witam smile
A przywialo mnie tu z pytaniem, czy ktos się z Was orientuje jakie sa ceny za projekty graficzne reklamy w tym kawalku swiata?  Dokladnie interesuje mnie realizacja projektu ulotki oraz projekt „billboardu”.  Znajomy mego znajomego zobaczyl zdjeica oraz projekty reklam jakie wykonuje, i w tej o to drodze poprosil mnie o wycene za moja prace, jednak nie chce przesadzic w zadna strone z cena projektow.  Moze ktos z forum bedzie mial te wiedze, za ktora od razu z gory dziekuje smile

#2 08.19.2012 07:08:43

ak
Niezaprzeczalna Legenda Forum
Serwis

Re: Jakie sa tu ceny reklam (proj: billboard, ulotka)?

inne sa ceny dla odbiorcy amerykanskiego, inne dla polskiego

"Friends are flowers in the garden of life"

#3 08.19.2012 07:16:07

Eston
Niemowa

i warto dodac , ze dla znajomego tez sa inne wink
Reklama zainteresowany jest Amerykanin, nikt z Naszych. Jakie cyfry tu padaja?

#4 08.19.2012 08:27:41

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

Eston, w swoim biznesie płacimy dziewczynie od "artwork & design" od $75.00 do $300 za godzinę pracy nad projektem.
Nowy projekt (całostronicowe ogłoszenie w magazynie) zabiera jej około 3-4 godzin, plus koszty zdjęć, filmów, itp.
Jest to tzw. "in house" projektantka, na normalnym rynku pewnie można wycisnąć więcej. Cena zmienia się też wraz z zaawansowaniem technologicznym koniecznym do wykonania danego projektu.
Krotki film reklamowy (60 - 90 sek.) kosztuje około $1200 - 1500.

Skontaktuj się z byłym Administratorem, Łukaszem Witkowskim ( polskiedetroit@gmail.com ), który wykonuje tego rodzaju prace.

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#5 08.20.2012 12:45:16

Eston
Niemowa

Zoomboy  bardzo Ci dziekuje za odpowiedz, ktora pozwala mi sie zorientowac w tych przedzialkach.  Oczywiscie pokieruje swoje juz nie tak zapytanie jak dopytanie  do Łukaszka, ktorego podcasty kiedys mi milo rozbily sie o membrane moich glosnikow.  Raz jeszcze dzieki!

• Index
  •  » Pytania
  •  » Jakie sa tu ceny reklam (proj: billboard, ulotka)?

Stopka forum