Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#51 07.06.2015 11:18:50

wiki84
Niemowa

Re: Do polski... ?

Bo to byłoby naprawdę chore, siedzieć tylko na plaży z dziewczynami to przede wszystkim nie było to w pełni ciekawe i w pełni dobre. Nie podobałoby mi się to smile przede wszystkim muszę przyznać, że do polski bym się nie chciała wybrać bo tam z innymi krajami w Unii Europejskiej jest drogo.

#52 07.08.2015 10:47:01

Bafloft
Niemowa

Ja akurat w tym roku mam okazje wrócić do Polski znaczy wyjechać na wakacje na miesiąc więc mam nadzieje że wszystko się uda. Dokładnie jadę na przełomie sierpień wrzesień. Nie wiem jak tam z pogodą ale mam nadzeje że będzie piękna pogoda i nie będę żałował.

#53 07.09.2015 10:11:42

Bentiszek
Niemowa

To zazdroszczę ci ja coś wiem że teraz tam łądnie grzeje ale strasznie dużo burz przechodzi tak że myslę że powinieneś na pogodę trafić mam kontakt z moją mama więc wiem co nieco. Ja do polski zjeżdżam w przyszłym roku tak przynajmniej planuję. Czas zweryfikuje plany

#54 07.14.2015 08:51:38

Jolka69
Niemowa

Ja co roku spędzam urlop nad polskim morzem wink Tak się składa, że mam rodzinę nad Bałtykiem, dlatego lipiec i sierpień to miesiące, kiedy mamy okazję wreszcie się spotkać przy kawie i porozmawiać wink Zazwyczaj lecimy całą rodziną i zostajemy na tydzień lub dwa wink Fakt faktem taka podróż jest dosyć kosztowna, no ale... wink

#55 07.14.2015 11:16:44

molbarna
Niemowa

Ogólnie w Polsce w ostatnich tygodniach ponoć cały czas upały były... Pogoda popsuła się na weekend, ale z tego, co mówiła mi mama, od przyszłego tygodnia znów fala upałów zaleje Polskę wink Media podają, że lipiec i sierpień mają być bardzo gorące, więc to idealny moment na urlop wink Sama myślę o tym, aby wybrać się do rodziny, którą mam w górach - Zakopane wink

#56 07.14.2015 15:07:15

nowy
Niezaprzeczalna Legenda Forum

A ja jadę do publicznego parku nad wodę i chwalę sobie zachód słońca oraz możliwość obcowania z przyrodą. Dodam piekną przyrodą jaka nas otacza w Michigan.

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

#57 07.14.2015 21:01:14

JCP
Niezaprzeczalna Legenda Forum

A ja na wlasnym podworku. Zielen soczysta, klon coraz wiekszy, ptaki spiewaja...zycie jest piekne.

#58 07.21.2015 12:21:13

czipur
Niemowa

Ja zawsze urlop spędzam w Polsce wink W tym roku również jadę, tylko jeszcze dokładnie nie wiem kiedy, bo na tę chwilę nie jestem w stanie stwierdzić kiedy dokładnie dostanę wolne sad W Polsce jest cała moja rodzina, dlatego wracam tam, żeby się z nimi spotkać, porozmawiać i spędzić trochę czasu wink Bilety zawsze kupuję przez internet, bo tak wychodzi najtaniej wink

#59 07.22.2015 05:22:39

karamkas
Niemowa

Nie jadę do Polski. Nie ma co tam zwiedzać i tydzień wczasów na niby upalnych plażach morza bałtyckiego jest drogi, nawet bardzo drogi. Nie lubię przepłacać za wczasy i to czasem takie wczasy, że może padać deszcz. No oczywiście można się do tego przyzwyczaić ale nie za taką cene.

#60 07.24.2015 07:37:49

Gangtybolt
Niemowa

Ja też w tym roku zamierzam odwiedzić nasz swój rodzinny kraj czyli Polskę! wink Szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać! Ostatni raz byłem tam jakieś pół roku temu... Strasznie stęskniłem się za bliskimi i za domem rodzinnym, więc pora wrócić na krótki urlop. Wracam na Mazury, bo tam się urodziłem wink

#61 07.24.2015 10:56:28

bobson
Niemowa

Ja się do Polski nie wybieram wink Nie mam za czym... Rodzina cała jest praktycznie tutaj ze mną. Tutaj mam przyjaciół, dobrze płatną pracę, mieszkanie... Na wakacje pojadę więc gdzieś niedaleko wink Oczywiście do Polski kiedyś jeszcze wrócę, ale to tylko po to, żeby odwiedzić dalszą rodzinę... wink

#62 07.24.2015 14:21:16

Kilton
Niemowa

Ja chciałem się wybrać, ale dopiero w sierpniu, bo teraz w pracy straszny młyn i zamieszanie. Dzięki za wasze sugestie, na pewno z czegoś będziemy korzystać, bo prawdę powiedziawszy wcześniej na to nie było czasu, no i nie mieliśmy pomysłu jak się zabrać za to.

Stopka forum