Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 06.13.2011 16:21:38

Look761
Niezaprzeczalna Legenda Forum

tv polonia

Nie wiem czy wszyscy wiedza ze istnieje telewizja internetowa w ktorej mozna ogladac najswiezsze informacje z Polski ,filmy ,seriale ,wiadomosci sportowe w tej chwili Opole 2011.Zaleta jest to ze ogladamy kiedy my chcemy.Potrzeba sie tylko zarejestrowac kosztuje to $6.99 na miesiac. Ja jestem znimi od samego poczatku jakies 10 lat i nie narzekam.
To nie jest reklama ja tylko chce sie podzielic z rodakami tym co jest dostepne.
Tu jest link  http://www.tvpolonia.com/index.php

"Czy świat bardzo się zmieni , gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy , wkurwieni"

Jonasz Kofta

#2 06.14.2011 09:48:34

madmax

Re: tv polonia

tez polecam , takze korzystam z tego serwisu , kiedy mi pasuje obejrze wiadomosci lub swoj ulubiony film . Szkoda ,ze zawiesli Klan w tym roku

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#3 06.14.2011 12:43:06

ak
Serwis

ale pozostala soap opera, M jak Milosc, z braku czasu zawsze jestem "do tylu" z kolejnymi odcinkami

"Friends are flowers in the garden of life"

#4 06.14.2011 12:55:28

nowy

Jakie wy oglądacie stare filmy! smile
M-ja miłosć
Klan
No nie. smile

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

#5 06.14.2011 13:11:37

Look761

nowy
My starzy to ogladamy stare filmy.

"Czy świat bardzo się zmieni , gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy , wkurwieni"

Jonasz Kofta

#6 08.14.2011 18:52:26

nowy

;;;;;;;;;;   smile ;;;;;;;;;;;;

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

Stopka forum