Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

• Index
  •  » Inne
  •  » Dzielmy sie naszymi sukcesami

#1 05.17.2011 22:11:37

MI2L8
Totalnie Rozgadany

Dzielmy sie naszymi sukcesami

Apel do gosci forum!

Goscie czytajacy te forum napewno widza czeste krytyki, sprzeczki czy pstrykniecia miedzy forumowiczami.  To moze jest ciekawe do czytania ale byc moze mija sie z potencjalem elektronicznej i anonimowej komunikacji to forum oferuje.  Mam na mysli wykorzystywanie tego forum do dzielenia sie z innymi swoimi sukcesami.  To moze byc w pracy, czy w szukaniu pracy, w zalatwianiu problemu z agencja rzadowa, w szkole naszych dzieci, odkrycie sekretu w przyrzadzaniu jedzenia, w organizacji czy w naszym interesie.  Dzielac sie naszymi sukcesami, naszymi zwyciestwami bedziemy mogli uczyc innych albo uczyc sie od innych. W sumie bedziemy w stanie wzbogacac sie jako nasza polska grupa.  Czy to jest ambitny pomysl?  Napewno tak i w dodatku wymagajacy udzialu w tym forum.  Ale to jest latwe.

Proponuje tylko jedna zasade.  Wypowiedzi w tym watku nie beda odpowiadane, komentowane czy krytykowane, chyba ze piszacy poprosi o specyficzna reakcje.

#2 05.18.2011 12:41:46

Art Be
Administrator

Re: Dzielmy sie naszymi sukcesami

Drogi MI2L8, do tej pory sądziłam, że to jest mój przywilej - moderowanie tego forum i ustalanie reguł.
To co określasz "krytyką, sprzeczką czy pstryknięciami" są formą dyskusji. Na innych forach, które śledzę z obowiązku nie jest tak grzecznie jak u nas. Zawsze (na ile mi czas pozwala) kontroluje wszystkie posty i wyrzucam wszystkie, które naruszają Zasady.
Nie jestem pewna czy ten nawy watek jest potrzebny?
Proponuje oddanie  twego pomysłu forumowiczom pod glosowanie.
Nosze się z zamiarem "wyczyszczenia" forum z "martwych" wątków.
Nie chciałabym mieć jeszcze jednego wątku "monologu".

Art Be
Administrator
forumdetroit@gmail.com

#3 05.18.2011 13:23:40

ak
Niezaprzeczalna Legenda Forum
Serwis

- sukcesami mozna sie dzielic w kazdym wątku założonym na tym forum
- sukces? dla kogos sukces dla innego nie. Jest to  pojecie względne i dla kazdego moze mieć inny wymiar
- nie każdy chce mówić o sukcesach, mamy rózne cechy charakteru
- sugerujesz pisac o sukcesach bez komentowania? To po co pisac?

"Friends are flowers in the garden of life"

#4 05.18.2011 13:40:56

MI2L8
Totalnie Rozgadany

Droga Art Be, dziekuje za przyjemne zaadresowanie.  Zapewniam ze nie mam zamiaru przekraczac regul w twojej kompetencji prowadzonych.  Ja zdaje sobie sprawe ze zachecam "czytajacych" do wyjscia ponad nasza polska kulturalna wygode.  Nie lubimy celebrowac sukcesu innych, to chyba jest nieprzesada, dlatego myslalem ze pisanie o swoich sukcesach da nam szanse do lepszej komunikacji ze soba, do respektowania siebie a moze nawet do inspiracji i zachety.  Moja zona, reagujac na ten pomysl, powiedziala mi ze nalezy on do kategorji bardzo ambitnej.  Ona moze ma racje.  Oczywiscie zgadzam sie z toba ze martwe watki powinny byc wyczyszczone, chociaz, o ile pamietam, ten forum mial kiedys za cel dokumentowanie w rodzaju "time capsule" naszego polonijnego myslenia czy nawet intelektualnego stanu.  To sprawia twoje zadanie jeszcze bardziej skomplikowanym niz ono jest obecnie.  Ale to tylko
moj dydaktyzm na ten temat.   Zapewniam ze nie mam zamiaru stwarzac z tego watku monologu.  Jezeli do 25-go Maja nie ma zainteresowania tym watkiem, uwazalbym ten pomysl i ten watek na kandydata na wyczyszczenie.  Dziekuje za komunikacje na ten temat, Art Be.

#5 05.19.2011 10:08:32

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

Po informacje o sukcesach, wzwodach i upadkach zapraszam do mojej kliniki.
Jak zawsze, wyraz wdzięczności proszę zostawić na parapecie.

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#6 05.19.2011 11:31:23

JCP

Osiagnelam wielki sukces! Na ta okolicznosc wysluchalam piosenki Niemena "Sukces". Ona zawiera tresc mojego sukcesu. Jestem w euforii. To piekne uczucie.

#7 05.19.2011 15:26:14

ak
Serwis

a jak nie ma się żadnych sukcesów, to  wolno tutaj zaglądać?

"Friends are flowers in the garden of life"

#8 05.19.2011 15:37:26

MI2L8
Totalnie Rozgadany

Pomaga miec konkretny przyklad sukcesu.  Jak na razie ten watek byl widziany (zagladany) 100 razy.

#9 05.19.2011 15:37:35

JCP

Mysle ze tak, mozna cieszyc sie sukcesami innych.

#10 05.19.2011 15:42:34

MI2L8
Totalnie Rozgadany

Poddmuchujesz, ale czy dasz swoj przyklad?

#11 05.19.2011 15:50:26

JCP

MI2L8, mialo byc bez komentarzy-zapomniales o regule ktora sam narzuciles? Co to znaczy "poddmuchujesz"?

#12 05.19.2011 16:00:35

MI2L8
Totalnie Rozgadany

Piszesz ze mozna sie cieszyc sukcesami.  To nie jest pisanie o sukcesach to jest zachecanie innych do pisania czyli "poddmuchiwanie".   Ty jestes nastawiona do "nierozumienia".  Proponowalem zeby nie komentowac o sukcesach innych, chyba ze zycza tego, inaczej to tylko mozno kogos zniechecic "nasza" typowa maglowka (od slowa magiel)

#13 05.19.2011 18:23:19

Look761

MI2L8 napisał:

Proponowalem zeby nie komentowac o sukcesach innych, chyba ze zycza tego, inaczej to tylko mozno kogos zniechecic "nasza" typowa maglowka (od slowa magiel)

MI2L8
Za "czorta " nie mozna cie pojac.
Ale sprobuje na przykladzie ktory podam.....np napisze ....."chcialem wszystkich poinformowac ze bardzo mnie sie powiodlo w Ameryce  mam wszystko czego pragnalem w swoim zyciu mam bardzo ladny dom najdrozszy samochod o ktorym marzylem dzieci mnie sie udaly wszystkie sa na stanowiskach i maja odpowiedzialne stanowiska w swoich wlasnych firmach jestem bogaty i nie chce nalezec do zadnej polskiej organizacji bo po co mnie te organizacje aby ciagnely moje pieniadze na wlasne cele i przepaszczaly je ?

Nie zycze sobie zadnych kometarzy.

Albo jak wyzej ..... prosze o kometarze co sadzicie o moim dorobku???

PROSZE O ODPOWIEDZ.   (nawet tych czytajacych )

"Czy świat bardzo się zmieni , gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy , wkurwieni"

Jonasz Kofta

#14 05.19.2011 18:36:54

JCP

Nie poddmuchuje: Osiagnelam podwojny sukces. Kupilam sobie piekny powoz, chodzi jak brzytwa. Wygralam los na loterii, tapetuje lazienki. Nie prosze o komentarz.

#15 05.19.2011 18:38:12

JCP

Czekam na opisanie sukcesu przez MI2L8.

#16 05.19.2011 20:24:44

JCP

Maz wrocil z podarunkiem. Sliczna bransoletka od Steve Tapper. Bez okazji. I am so lucky. Siedze i przygladam sie. Prosta, gustowna. W lustrze i bez lustra. Sama rozkosz. Moj sukces.

#17 05.19.2011 20:31:06

JCP

To byl sukces  typu "miec". Teraz typu "byc": w sobote mam czytac ksiazeczki-bajki dla dzieci przebywajacych w szpitalu, kiedys juz to robilam w ramach volunteer work. Po dlugiej przerwie powracam. Tez sukces.

#18 05.20.2011 14:09:42

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

No i proszę, 18 postów smile
Kto by pomyślał, tyle sukcesu wkoło...

żeby zredukować ciśnienie...

That’s all, folks
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#19 05.22.2011 15:17:25

MI2L8
Totalnie Rozgadany

Zapraszam naszych gosci do wpisania sie i dzielenia sie swoimi sukcesami.  Zwracam sie do wszystkich a szczegolnie do nowoprzybylych.

#20 05.23.2011 03:26:44

madmax

Prowadzenie i przebudowwana  strony internetowej whiteeaglesc.com . Stworzenie i prowadzenie od podstaw strony  michigansoccernews.com . Wszystko to na zasadzie prob i bledow ,jezeli sie tak wyraze gdyz  nigdy wczesniej sie tym nie zajmowalem .

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#21 05.23.2011 15:02:44

MI2L8
Totalnie Rozgadany

Moim sukcesem jest prostowanie pogladow.  Tyle jest obecnie szlagierowych, emocjonalnych i tandentych pogladow
maskujacych sie za pouczone wypowiedzi ze az duszno sie robi w swiecie dyskusji i debaty, tak stale godnym urzeczywistnienia mimo stalych przeszkod na drodze do oswiecenia.

#22 05.23.2011 15:21:38

madmax

troche nie rozumiem dlaczego wiekszosc forumowiczow bojkotuje ten watek ?  Czyzby wychodzila w nim nasza typowa polska wada " Krytykowanie "  dlatego nic innego nie jest  popularne.Zoomboy osiagnoles sukces w tym kraju , tak jak zapewne wielu forumowiczow , wiec dlaczego nie zmotywowac innych ?

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#23 05.23.2011 18:31:31

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

MI2L8 napisał:

Moim sukcesem jest prostowanie pogladow.  Tyle jest obecnie szlagierowych, emocjonalnych i tandentych pogladow
maskujacych sie za pouczone wypowiedzi ze az duszno sie robi w swiecie dyskusji i debaty, tak stale godnym urzeczywistnienia mimo stalych przeszkod na drodze do oswiecenia.

Czy znasz powiedzenie - "dutch oven"?

That’s all, folks

#24 05.23.2011 18:33:16

Matka Teresa
Totalnie Rozgadany

Sukces jest wówczas, kiedy inni mogą być jego częścią i korzystać z jego owoców. Duży dom, pokaźne konto i inne wartości materialne nie są według mnie wielkim sukcesem.

I am a little pencil in the hand of a writing God who is sending a love letter to the world.

#25 05.23.2011 20:22:14

MI2L8
Totalnie Rozgadany

Dwa cytaty o sukcesie.

Violetta Villas

"Sukces - prawdziwy sukces musi chodzic w parze z pokora"

Lukian

"Czlowiek, ktory osiagnal sukces, nigdy nie wie, czy jest kochany dla samego siebie."

• Index
  •  » Inne
  •  » Dzielmy sie naszymi sukcesami

Stopka forum