Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

• Index
  •  » Oddam
  •  » oddam 2 psy rasy chichuaua w dobre rece

#1 10.18.2010 15:13:02

Kamila
Rozgadany
Od: Sterling Heights
Serwis

oddam 2 psy rasy chichuaua w dobre rece

Mamba (2 lata) i Puma (3 lata)
Powodem jest male dziecko w domu. Psy bardzo przyjazne do wszystkich oprocz mojego malego dziecka... chyba jakas zazdrosc im sie wlacza. Jest mi szkoda pieskow, ale nie mam wyjscia. Potrzebuja kogos kto sie nimi zajmie.

Mamba jest malutka, po tatusiu- niecale 4lbs zywej wagi. Puma troche wieksza- 10 lbs.

http://i34.photobucket.com/albums/d130/greekw/of5059044222.jpg

Moj nr tel (586) 567 5345 Jesli ktos bylby zainteresowany prosze dzwonic lub email seiwick(@)wp.pl

#2 10.18.2010 20:31:04

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

Re: oddam 2 psy rasy chichuaua w dobre rece

Dobrze im z "ryjków" patrzy. smile

Niestety ma dwa zwierzaki, psa ze starcza demencją (obserwując go, wiem co mnie już niedługo czeka tongue) i kota, który jest "pies" na psy.

http://img38.imagefra.me/f387ai/zoomboy/xsd0vlshnbpm_3267867.jpg

Podaj więcej szczegółów, czy to są dwie suczki (imiona to sugerują), czy są wysterylizowane, czym je karmisz, czy są "hausebroken"?
Może kilka dodatkowych zdjęć kogoś zachęci?

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#3 10.18.2010 20:50:15

madmax
Niezaprzeczalna Legenda Forum

spytam z ciekawosci , czy probowalas je jakos oswoic z nowa sytuacja ?
Mialem kiedys owczarka niemieckiego , ktory byl niesamowicie przywiazany do mnie. W momencie urodzenia pierwszej corki , balismy sie co sie stanie. Badz co badz to byl olbrzym i chwila nieuwagi mogla byc katastrofa. Posluchalismy rady fachowcow i przygotoanie psa do spotkania psa z dzieckiem zaczely sie 3 miesiace wczesniej. Efekt byl niesamowity, pies nie pozwalal aby zostawic dziecko w wozku bez opieki a kazda obca osoba probujaca wziac na rece corke byla pod czujnym okiem owczarka , ktory wrecz obserwowal czy cos sie nie dzieje zlego.

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#4 10.19.2010 06:55:10

Kamila
Rozgadany
Od: Sterling Heights
Serwis

probowalam, ale niestety  sie nie udalo i nie zabardzio potrafie zaufac im... wole pozniej nie zalowac dziecka, kosztem psa...

• Index
  •  » Oddam
  •  » oddam 2 psy rasy chichuaua w dobre rece

Stopka forum