Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 01.12.2010 13:53:08

madmax
Niezaprzeczalna Legenda Forum

Village Cafe

stolen form Karen Majewski facebook  cool
przyznam sie ,ze chyba raz tam bylem ,zawsze jest tloczno. Szkoda tylko ,ze amerykanie kojarza sobie Polska kuchnie
tylko z kielbasa , kapusta i pierogami.

ps Art Bee jest chyba ze mnie dumny  smile

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#2 03.03.2012 13:09:14

baton90
Niemowa

Re: Village Cafe

Byłem tam kilka tygodni temu, miejsce godne polecenia.

Bardzo dobre gołąbki i placki ziemniaczane z prawdziwego zdarzenia. Co prawda pierwszy raz jadłem schabowego z kością ale był dość dobry. Mają też dobry chleb, który dają na przystawkę. Barszcze czerwony za słodki ale ogórkowa niczego sobie. Znając polski można liczyć na szczerą opinie kelnera. Mi odradzał czernine. No i oczywiście ceny. Za syty obiad dla 3 osób zapłacilem niecałe $30. W menu jest też piwo na miejscu (bodajże Żywiec i Tyskie), niestety byłem kierowcą.

Brakuje mi Polskiego wiec pani kucharka, z którą dość długo mogłem porozmawiać to dodatkowy atut.

Bardzo polecam.

Stopka forum