Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#51 02.22.2011 01:40:51

nowy
Niezaprzeczalna Legenda Forum

Re: Statystyka forum

Ludzie idżcie spać jutro nie to już dzisiaj, też jest dzień. Ja niestety spać nie mogę ale wy???

"Kto za młodu nie był buntownikiem, ten na starość będzie świnią"
                                                                            J.Piłsudski

#52 02.22.2011 01:46:10

madmax

czy masz na mysli mnie i zoomboya  i 4 goscii ?
Siedze do  10:00 AM    polskiego czasu , bawie sie dzisiaj w " dziennikarza "

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#53 02.22.2011 01:53:41

nowy

Tak miałem na myśli Zoomboya Ciebie mnie i 12 gości !!!

J.Piłsudski

#54 02.22.2011 02:08:09

madmax

Jakbym mial  dobre   uklady w PR do dzisiaj  w radiu bylyby piekne korespondencje  z Polski  i to za darmo  , dlatego slecze do 4:00 nad ranem

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#55 02.22.2011 02:12:05

nowy

A nie możesz tego nagrać?

J.Piłsudski

#56 02.22.2011 05:23:19

nowy

Tłumy znowu!!
15 gości
i nowy
Aj waj!

J.Piłsudski

#57 02.22.2011 08:02:54

nowy

ZNowu tłumy 32 !!!! gości
Łukasz Witkowski i nowy.
Co się dzieje?

J.Piłsudski

#58 02.22.2011 08:07:16

madmax

Moze jakaś reklama na radiu była ?

#59 02.22.2011 11:45:01

nowy

Unia ciągle daje. Może to to.

J.Piłsudski

#60 02.22.2011 12:19:57

madmax

nowy napisał:

niestety  nie bo nie  jestem dziennikarzem  z SF.

#61 02.22.2011 15:07:45

nowy

madmax napisał:

nowy napisał:

Zmień kapelusz.

J.Piłsudski

#62 02.22.2011 15:48:10

madmax

nowy napisał:

madmax napisał:

nowy napisał:

Zmień kapelusz.

tak masz racje , za twoja rada  zmieniam na czapke , nie zartuje tym razem

#63 02.22.2011 19:23:11

nowy

Ciesze sie ze widze Twoja obecnosc MI2L8 !!
        Witam!! Czy pobyt Twoj na Forum planujesz na dluzej?

J.Piłsudski

#64 02.22.2011 19:25:23

ak
Serwis

i ja się cieszę, brakuje nam Ciebie, MI2L8.

"Friends are flowers in the garden of life"

#65 02.22.2011 21:19:06

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

Gdzie się podziewałeś MI2L8?

Zobacz ile dokonaliśmy podczas twojej absencji smile
Mubarak to też nasze dzieło (jest to jeszcze tajemnica). wink

Mam nadzieje, że zagościsz na stale...

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#66 02.23.2011 10:15:25

MI2L8
Totalnie Rozgadany

Moj przecietny dzien jest coraz bardziej rozparcelowywany: dzialalnosc na poziomie miasta mego zamieszkania, projekty polonijne, prowadzenie domu (obiady, zakupy, pranie, itd.), praca na zewnatrz i wewnatrz domu (potrafie, niestety, wszystko zrobic), czytanie 3 gazet i 10 magazynow, kontakty z trojka dzieci, bezustanne pomysly na nowe projekty i dyskusje z zona, pomoc mojej mamie i tesciu, sluchanie radia (1400 AM, Dennis Miller od 11:00 am do 1:00 pm jest swietnym programem ), listy do Polski, szperanie na internet, czytanie ksiazek (obecnie czytam DECISION POINTS autorstwa  George Bush), opieka nad kotem, teraz formy podatkowe (nasze i te corki z NY),  itd. itd.
Branie udzialu na Forum jest luksusem na ktory nie mam duzo czasu, a atmosfera czesto jest za bardzo negatywna i napastliwa na poglady i opinie niepodzielane przez "zelazna grupe".  Dzieki, z drugiej strony, za przyjazna reakcje na moje zawitanie.  Pozyje, zobacze.

#67 02.23.2011 10:23:36

madmax

dobre  " zelazna grupa" 
pzdrawiam MI2L8

#68 02.23.2011 10:29:57

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

madmax napisał:

dobre  " zelazna grupa" 
pzdrawiam MI2L8

Maxiu, zamiast tu vice pisać, zajrzyj do Finansów. Masz tam instrukcje z NCUA, "Co każdy dyrektor wiedzieć musi"... wink

That’s all, folks
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#69 02.23.2011 10:53:20

nowy

Drogi "zajęty'' MI2L8 Czas płynie szybko wiele spraw umyka nam a człowiek nie może rezygnować z LUKSUSÓW
Moja propozycja:
Chętnie przejmę część twoich obowiązków.
            Gotowanie
            Sprzątanie
            Pranie
            Zakupy
Kot. Nie kot nie. A ty odciążony zawitasz na Forum i zaszczycisz nas swoim towarzystwem.
Wszystkie te obowiązki wykonam sumiennie zapłata nie będzie wysoka a zadowolenie obopólne wielkie i wdzięczność kota zaprocentuję.
Rozważ moją propozycję.

Nie będziesz żałował.    tongue

J.Piłsudski

#70 02.23.2011 11:30:31

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

MI2L8 napisał:

Moj przecietny dzien jest coraz bardziej rozparcelowywany: dzialalnosc na poziomie miasta mego zamieszkania, projekty polonijne, prowadzenie domu (obiady, zakupy, pranie, itd.), praca na zewnatrz i wewnatrz domu (potrafie, niestety, wszystko zrobic), czytanie 3 gazet i 10 magazynow, kontakty z trojka dzieci, bezustanne pomysly na nowe projekty i dyskusje z zona, pomoc mojej mamie i tesciu, sluchanie radia (1400 AM, Dennis Miller od 11:00 am do 1:00 pm jest swietnym programem ), listy do Polski, szperanie na internet, czytanie ksiazek (obecnie czytam DECISION POINTS autorstwa  George Bush), opieka nad kotem, teraz formy podatkowe (nasze i te corki z NY),  itd. itd.
Branie udzialu na Forum jest luksusem na ktory nie mam duzo czasu, a atmosfera czesto jest za bardzo negatywna i napastliwa na poglady i opinie niepodzielane przez "zelazna grupe".  Dzieki, z drugiej strony, za przyjazna reakcje na moje zawitanie.  Pozyje, zobacze.

Pisze tych kilka uwag z nadzieja pomocy w "poluźnieniu" dnia codziennego.
Napisz sobie plan tygodniowy a nawet miesięczny. (goal setting)
Po skończonym czaso-okresie (tygodniowym lub miesięcznym) zajrzyj do plannera ponownie. Zobaczysz , ze co najmniej 30 do 50 procent nie było warte zachodu.
Hint - nie rób tego więcej!
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale u mnie jest major ze swoja ekipa
Przyglądam im się z dystansu (nikt nie lubi jak mu się dmucha w szyje) i od czasu do czasu "twikuje".
Jeśli muszę "twikowac" nazbyt często, pamiętam o tym przy następnych wyborach. smile
Gotowanie jest przyjemnością wiec nie możemy tego traktować jako zajęcie uciążliwe. (czy pokusiłeś się o użycie jednej z receptur zapodanych przeze mnie w klinice?)
Żadna praca nie hańbi, ja też jestem manualnie utalentowany i robię wiele ("not so much" na zewnątrz z powodu niesprzyjającej aury)
Czytanie gazet aż trzech gazet i dziesięciu magazynów uważam za stratę czasu.
Proponuje abyś ograniczył się do Tygodnika Polskiego, Guns & Ammo i Playboy. No może jeszcze Engineering Weekly dla zdrowego balansu. (dwa poprzednie zdania są żartem)
Radia możesz słuchać podczas robienia rzeczy, które nie absorbują uwagi; ściganie kurzu, pranie kolorów w reku, robienia zakupów - tu będzie nieodzowny walk-man)
Co inspirującego do twego życia wnosi komediant Dennis Miller?
Co sadzisz o audycji Jurka Rozalskiego, tez na AM, ale odrobinę wcześniej?
Tradycyjnie, książki powinieneś czytać przed snem albo w niedziele. Czytanie czegokolwiek napisanego przez Bush'a jest tragiczna strata czasu sad
Kota zostaw samemu sobie. Jedna miseczka z jadłem, druga z woda, skrzyneczka do siusiania i to wszystko czego kot naprawdę potrzebuje. Oczywiście jest OK podrapanie go za uszkami i porozmawianie z nim. Jeśli rozmawiasz z kotem staraj się aby nikt tego nie słyszał. Nieświadomie zaczniesz monologować smile.
Rozmowa z kotem może mieć korzyści terapeutyczne. Kot w przeciwieństwie do żony, nie odpowiada i zawsze wydaje się być kontent.
Tu jest doskonały moment przemyślenia dyskusji z żoną. Nie wiem ile masz lat, ale z żoną się nie dyskutuje. Yes mam! To są jedyne słowa, które maja wagę w małżeństwie. Natomiast pogaduchy w alkowie mogą doprowadzić do zacienienia więzów małżeńskich.
Podatki oddaj do fachowców. Nie chcesz chyba usłyszeć w przyszłości słodkiego, cichego głosu; Coś tu nap....ł????!!!!!
Podatki córki z NY (czy to jest "New York"?) zostaw jej. Niech się uczy pływać na głębokiej wodzie. NY nie jest najlepszym miejscem dla ludzi nieprzygotowanych, lub "daddy girls"
Nie żałuj sobie luksusu. Zycie jest tylko jedno! Tak wiec pisz na forum często, nie zważaj na żadne "żelazne" lub "gliniane" grupy. Z moich obserwacji wynika, że wszyscy maja równe szanse i prawo do swoich opinii.
Tylko 'whiners" lub "cry babies" mogą mieć inną opinię.
Myślę, że będę wyrazicielem wszystkich forumowiczów, ciesze się zacząłeś ponownie pisać.

(wszystko, oprócz ostatniego zdania jest krotochwilą lub żartem)

That’s all, folks

#71 02.23.2011 16:50:11

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Nowy, jestes moj HERO!!!
Co za serwis smile smile cool
Czy one aby dobrze sprzątają?

Dzisiaj w drodze do domu zainspirowany twoim filmem, zacząłem nagabywać Mrs. Z. o przyznanie mi budżetu (nazwijmy to miedzy nami - "Hause Bitch Budget /skrot HBB).
Jako argumentu użyłem tego, że ty masz pomoce domowe, a ja tak jak MI2L8, sami musimy dbać o to żeby było czyściutko.
(Mrs. Z. lubi ciebie i mam nadzieje, że to pomoże jej w podjęciu pozytywnej decyzji ...)
Mam już prawie zgodę, ale Mrs. Z. uparła się na "intrview" przed zatrudnieniem.
Potrzebuje jakiegoś kontaktu do tego serwisu, proszę uniżenie, prześlij mi numer. wink
Myślę, że wieczorem ponowie atak na białogłową, utylizując schemat MI2L8, czyli dogłębną dyskusję...
W międzyczasie oglądam film w technice zwanej "continuous loop" i marzę.
Jutro zacznę rozmieszczać kurzyki w strategicznych miejscach, albo bardzo wysoko, albo tuż przy podłodze... smile

That’s all, folks

#72 02.23.2011 17:53:22

nowy

Zobaczę co się da zrobić.   tongue

J.Piłsudski

#73 02.23.2011 17:59:15

madmax

chyba przestane pisac na forum  cool

#74 02.23.2011 22:04:04

Matka Teresa
Totalnie Rozgadany

nowy napisał:

Może przy okazji rozejrzyj się za "Cabana Boys" wink

I am a little pencil in the hand of a writing God who is sending a love letter to the world.

#75 02.24.2011 00:26:57

nowy

Matka Teresa napisał:

nowy napisał:

Może przy okazji rozejrzyj się za "Cabana Boys" wink

OK!

http://www.youtube.com/watch?v=93PNBB4Q7mU

J.Piłsudski

Stopka forum