Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 03.12.2007 08:23:45

scorpion
Niemowa

Czy warto sie zapoznac na internecie?

W dzisiejszych czasach staramy sie wykozystac wszysko co mozliwe aby ulatwic sobie kontakt z innymi,czy mozemy sie zakochac na internecie?Ja uwazam ze nie ale moze macie inne zdanie.Napiszcie.

#2 03.12.2007 12:38:35

Łukasz Witkowski
Były Administrator

Re: Czy warto sie zapoznac na internecie?

Mam znajomego, Amerykanina, który poznał swoją obecną żonę (Angielkę) właśnie przez internet. Ona mieszkała w Londynie, teraz razem żyją w Ohio. A czy się naprawdę ZAKOCHALI przez internet? Nie wiem. On mówi, że tak...

#3 03.12.2007 23:04:52

horo
Partner do rozmowy

Warto, warto, warto. Napisalem juz, ze warto? Nigdy nie wiesz do czego to moze doprowadzic.

Ja przez internet poznalem kumpla, ktory zaprosil mnie na swoj slub, na ktorym to poznalem jego kuzynke a po niedlugim czasie jak sie okazalo swoja przyszla zone smile

Znam tez inne pary ktore poznaly sie bezposrednio lub tez posrednio (jak w moim przypadku) przez internet.

#4 03.13.2007 09:46:16

hiperformance
Małomówny

znam pewnego Australiczyka ktory poznal przez neta dziewczyne z Detroit , facet przylecial do niej na wakacje po wakacjach wrocil po psa , ozenili sie i mieszkaja w Detroit , wiec nie widze problemu...

#5 03.13.2007 12:06:02

mzp
Małomówny

Brzmi jak bajka.Czyli jednak wszystko jest mozliwe.
Znam goscia,ktorego zona romansowala poprzez internet,nawet udalo jej sie go zdradzic i zajsc w ciaze(to chyba nie przez internet).Milosc zakwitla na dalsze lata poniewaz z tym internetowcem teraz babka ma juz drugie dziecko.Wiec jednak wszystko jest mozliwe.
Ja jednak uwazam,ze nie ma to jak romansowanie "na zywo".Cala pzryjemnosc,a poza tym zawsze mozesz spojrzec w oczy i zobaczyc czy jest szczera(y).Chociaz i tak sie mozna nabrac.I na tym polega urok tego "czegos."
Ze wierzysz bezgranicznie.....,a potem....Dalej wierzysz ,ale juz nie koniecznie tej samej osobie.
W kazdym razie dzis juz zapachnialo wiosna,wiec pora wkladac rozowe okulary i szukac nowych milosci czy to na internecie czy w realu. Albo pozostancie przy starych.Tez moze byc fajnie.

#6 03.14.2007 17:49:22

Tomek
Partner do rozmowy

horo napisał:

Warto, warto, warto. Napisalem juz, ze warto? Nigdy nie wiesz do czego to moze doprowadzic.

Ja przez internet poznalem kumpla, ktory zaprosil mnie na swoj slub, na ktorym to poznalem jego kuzynke a po niedlugim czasie jak sie okazalo swoja przyszla zone smile

Znam tez inne pary ktore poznaly sie bezposrednio lub tez posrednio (jak w moim przypadku) przez internet.

horo, jak zapewne sie orientujesz i ja moja zone poznalem przez internet (irc) i po 3 latach sie pobralismy... i tez byles na naszym slubie...

Zreszta Ciebie tez poznalem przez irc'a, tak jak wiele innych osob...

A może Twoja firma potrzebuje sterowanie do maszyn?

#7 03.15.2007 14:30:03

horo
Partner do rozmowy

Oczywiscie, ze sie orientuje. Mowiac "inne pary" mialem glownie Ciebie na mysli smile Tak wiec odpowiadajac na oryginalne pytanie Scorpiona chyba musisz sie ze mna zgodzic ze warto (szczegolnie jesli zona patrzy przez ramie) tongue

#8 03.15.2007 19:31:53

careful
Niemowa

Ja niestaty znak kogos, kto poznal ta druga osobe przez internet. Wszystko bylo oki jak spotykali sie co 2 tygodnie(poniewaz jedna z tych osob studiowala w Wawie) do czasu gdy zamieszkali razem z daleka od rodziny.Niestety wszystko zaczelo im przeszkadzac, a facet w tym zwiazku zaczal z gory na dol olewac dziewczyne, bo ta robila dla niego wszystko(niepotrzebnie). Zali mi jej bo widze ze ona go kocha, a on to zlewa, szkoda bo to moja siostra sad

Ostatnio edytowany przez careful (03.15.2007 19:33:00)

#9 03.15.2007 21:11:55

horo
Partner do rozmowy

No to rzeczywiscie szkoda, ale chyba nie mozna winic za to internetu, tymbardziej ze sie spotykali regularnie. Poprostu nie poznali sie dobrze na sobie, co pewnie kazemu z nas sie kiedys zdazylo. Malo kto od razu znajduje ta odpowiednia osobe. Poto wlasnie sie najpierw "chodzi" razem, zeby sie dobrze zapoznac. Pociesz sioste - "what doesn't kill you makes you stronger". Nastepnym razem bedzie ostrozniejsza.

#10 04.30.2007 08:49:41

Kamila
Rozgadany
Od: Sterling Heights
Serwis

warto, warto. Moja przyjaciolke poznalam na necie. Widzialysmy sie raz, a znamy sie 4 lata. Pewnie dlatego, ze ona w polsce a ja w stanach. Ale znamy sie najlepiej na swiecie i o wszystkim ze soba rozmawiamy.

#11 09.18.2007 12:22:07

lumi
Niemowa

wiem, że wątek troszkę stary, ale..

mzp napisał:

nie ma to jak romansowanie "na żywo".Cala pzryjemnosc,a poza tym zawsze mozesz spojrzec w oczy i zobaczyc czy jest szczera(y).Chociaz i tak sie mozna nabrac.I na tym polega urok tego "czegos." Ze wierzysz bezgranicznie.....,a potem....Dalej wierzysz ,ale juz nie koniecznie tej samej osobie.

świetnie ujęte, mzp, cóż, w moim przypadku nie mam jak "romansować" na żywo, praca zawodowa nie pozwala, wychodzę z domu wcześnie rano, wracam wieczorem i nie mam sił już na nic, tylko szybka kolacyjka lub herbatka i spać.. a dzięki Internetowi już rok mija, jak utrzymuję kontakt z kimś "na odległość" z niewielkiej miejscowości ze Stanu Michigan. ja piszę do niego baardzo późnym wieczorem, on czyta to, jak śpię (z racji sześciu godzin różnicy w strefach czasowych) i pisze coś od siebie, po czym ja czytam to rano i do pracy wychodzę jakaś taka bardziej uśmiechnięta smile

#12 09.18.2007 13:24:38

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

A byloby super gdybyscie mogli trzymac sie za dlonie idac do pracy.....

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#13 09.18.2007 17:18:01

Kamila
Rozgadany
Od: Sterling Heights
Serwis

Jedno nie wyklucza drugiego Zoomboy, czasami latwiej jest cos napisac, niz powiedziec,

Lumi, wlasnie chodzi o to, o ten usmiech. Czasami po prostu warto wink

#14 09.18.2007 17:41:31

Ksiaze
Totalnie Rozgadany

Prawda

#15 09.18.2007 18:26:04

madmax
Niezaprzeczalna Legenda Forum

przypomina mi sie historia jak dzisaj uslyszalem w radiu. Otoz pewna niedoszla para od wielu miesiecy romansowala ze soba poprzez internet. W koncu postanowili sie spotkac no coz milosc. Umowili sie  w okreslonym miejscu a zeby sie rozpoznac mieli ten same kwiaty w reku. Co sie okazalo byli to maz i zona od wielu lat.

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#16 09.18.2007 18:57:09

Rico
Niemowa
Od: Sterling Heights, MI, U.S.A.

A to mieli pecha, bo mogło być tak:

"Meżczyzna i kobieta siedzą blisko siebie na kanapie. Dzwoni telefon. Ona odbiera:
- Kto dzwonił?
- Mój mąż.
- O! Co mówił?
- Że spóźni się do domu, bo gra z tobą w brydża..."

#17 09.19.2007 06:27:45

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

Albo tez, wracajac z pracy....

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#18 09.26.2007 14:11:33

lumi
Niemowa

niezły żart, Rico wink

Ostatnio edytowany przez lumi (09.30.2007 11:20:49)

Stopka forum