Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#26 08.30.2009 19:58:30

emigrantka
Małomówny

Re: Polska Klinika w Troy

Wnioskuje, ze przygotowujesz sie do roli mamy. Gratuluje! Kto jest twoim lekarzem? Oczywiscie, jesli chcesz sie podzielic ta informacja.

#27 08.31.2009 12:02:37

Kamila
Rozgadany
Od: Sterling Heights
Serwis

przygotowywuje sie juz dosc intensywnie.
MOim lekarzem jest dr Jaszczak smile

#28 08.31.2009 17:32:18

emigrantka
Małomówny

kamila, znam dr.Jaszczaka od lat, ma swoje stare dobre metody na wiele dolegliwosci. Zycze powodzenia. Czy to ma byc chlopczyk czy dziewczynka. A moze nie chcesz wiedziec i bedzie niespodzianka?

#29 09.01.2009 16:34:06

Kamila
Rozgadany
Serwis

Pewnie, ze chcialam wiedziec, bedzie chlopczyk juz za dwa miesiace smile Pochwale sie jak juz sie urodzi smile

#30 09.18.2009 19:50:21

derias2
Niemowa

Witam wszystkich szczegolnie przyszle mamusie:)Dr.J jest owszem madrym czlowiekiem ale mysle,ze juz czas ustapic miejsca mlodszym lekarzom.Osobiscie mialam przykre doswiadczenie w Hamtramck gdyz doktor stwierdzil podejrzenie raka wymagalo to  dodatkowych badan na co wydalam kupe kasy bo nie mialam ubezpieczenia i okazalo sie ze w towarzystwie 5 innych pan mialo rowniez niby "raka" wiec poszlam do innego lekarza ktory zrobil badania powtornie i skomentowal krotko "dalas kolegom zarobic" i na cale szczescie jestem zdrowa i nigdy nie bylam na nic chora.Uwierzcie,ze koszmar czarnych mysli przez trzy tygodnie zanim przyszly wyniki nie dawal mi spac ze nie zdaze wychowac swojego dziecka ,a jesli chodzi o ciaze to u kobiet mlodych i silnych ciaza sama sie prowadzi:)i zycze wszystkim zdrowych dzieci

#31 09.19.2009 10:32:19

Fesia
Rozgadany

Rzeczywiscie Twoje doswiadczenie bylo bardzo przykre,mnie Dr J mozna powiedziec uratowal zycie ,pogonil mnie na mamogram nie chcac nawet zbadac podczas rutynowej corocznej wizyty,ot tak dla pewnosci ze wszystko jest ok.Ku mojemu zdziwieniu i rozpaczy okazalo sie,ze mial dobrego nosa.Bylam zdrowa i swietnie sie czulam,nic mi nigdy nie dolegalo.
Nikomu nie zycze tego leku i trwogi(synek mial 4 lata),na szczescie udalo sie,operacja + naswietlania a ja dolozylam sobie niekonwencjonalne metody.Moj onkolog nie mial nic przeciwko temu.
Nie miej za zle doktorowi ze narazil Cie na wydatki,zrobil to z pewnoscia w trosce o Twoje zdrowie i czyste sumienie ze sprawdzil i jest ok.Niefrasobliwosc lekarzy jest nierzadko bulwersujaca,oczywiscie nie pochwalam naciagania pacjetow na niepotrzebne wydatki ale w przypadku zdrowia nigdy nie wiesz co tam sie w srodku dzieje.
W tej materii trzeba zachowac troche pokory.DrJ tak jak pisze Emigrantka ma swoje stare dobre metody,na wiele dolegliwosci.cenie tego czlowieka i jestem mu wdzieczna za konsekwencje co do mojej osoby.Nie jednemu zdrowemu czlowiekowi swiat zawala sie na glowe w ciagu paru godzin i co wtedy do kogo pretensje i zal?
Miej wiec baczenie co sie z dzieje z Twoim cialem co nie znaczy zeby zyc w ciaglym leku.
Zycze oczywiscie duzo zdrowia i radosci z dziecka,ale.......no wlasnie,nigdy nie wiadomo co sie wydarzy.
Z tym stwierdzenie ze ciaza sama sie prowadzi(chyba u Indianek i Eskimosek) tez chyba przesadzilas.

#32 09.19.2009 11:54:37

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

W ciąży nie jestem ale trzymam się z dala od lekarzy. Cały system jest skorumpowany przez kompanie produkujące lekarstwa. Lekarze nie mieli siły oprzeć się presji albo tez wybrali pieniądze ponad dobro pacjenta. Pewnie niektórzy są lepsi niż inni, ale są to ostatni Mohikanie, niestety.
Najlepszym lekarstwem, które mogę polecić jest optymizm i szczęście. Lek ten jest bezpłatny i jest go "skolko ugodna" wink . Od was zależy, czy będziecie go stosować.

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#33 09.19.2009 18:07:59

Fesia
Rozgadany

Otoz to,otoz to drogi Doktorku

#34 09.19.2009 19:05:10

Kamila
Rozgadany
Serwis

Jak sie ciaza prowadzi sama, to tylko dziekowac bogu...

Ja jak narazie bez zadnych negatywnych opini, a odkrylam nawet juz system przy ktorym nie czekam za dlugo w poczekalni. Mianowicie umawiam sie najwczesniej jak sie da, wtedy opoznienie jest minimalne, a czasami nawet i przed czasem wink

I musze powiedziec, ze pielegniarki w polskiej klinice tez sa dla mnie bardzo mile i jak narazie same dobre wrazenia smile

#35 10.08.2009 17:09:40

Kamila
Rozgadany
Serwis

Wielki plus dla Dr. Jaszczaka dzisiaj znow!

Stopka forum