Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 05.17.2009 10:32:13

Kamila
Rozgadany
Od: Sterling Heights
Serwis

Polska Klinika w Troy

Witam, (dawno mnie tu juz nie bylo).

Mam pytanie dotyczace przede wszystkim kobiet korzystajacych z uslug lekarzy ds kobiecych w polskiej klinice w Troy.
Przede wszystkim tych, ktore spodziewaja sie, lub juz lecza tam swoje maluszki. Jakie doswiadczenia z dr. Jaszczak lub dr Nerga?

Czy normalne jest to, ze w tej klinice zalecaja tylko jedno USG dopiero na polmetku ciazy?
Odnosze wrazenie , ze malo sie mna tam interesuja. Powodow moze byc wiele- moje zdrowie w sile wieku i zdrowie bejbiczka, ale takze niedbalosc... Choc wlasciwie nie wiem czy powinnam panikowac. Jestem prawie na polmetku, a tu raptem jedno prawdziwe badanie... Czasami sie ciesze, bo wszystko wskazuje na to, ze wszystko idzie zgodnie z planem, a czasami sie czuje  jak w sredniowieczu.

Czy sa tu jakies Panie z podobnymi doswiadczeniami ?

#2 05.17.2009 18:48:07

Pulchna
Małomówny

Re: Polska Klinika w Troy

U dr. N. byłam raz, bardzo dawno temu, po tej wizycie nigdy tam nie wróciłam, słyszałam tez o innych ciekawych przypadkach, np. zagubione wyniki badan, źle zapisane nazwisko i w związku tym brak możliwości odnalezienia wyników. O dr. J. krążyły jeszcze barwniejsze historie.  Wybór należny do Ciebie. Powodzenia.

#3 05.17.2009 19:00:34

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

Pulchna napisał:

U dr. N. byłam raz, bardzo dawno temu, po tej wizycie nigdy tam nie wróciłam, słyszałam tez o innych ciekawych przypadkach, np. zagubione wyniki badan, źle zapisane nazwisko i w związku tym brak możliwości odnalezienia wyników. O dr. J. krążyły jeszcze barwniejsze historie.  Wybór należny do Ciebie. Powodzenia.

Pulchna, być może dr. J miał problem z odnalezieniem "przedmiotu badan"?

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#4 05.17.2009 19:04:46

grunge
Partner do rozmowy

Jezeli chodzi o sprawy kobiece to nie moge sie wypowiadac,ale z tej kliniki napewno nie polecam dr. Smylnicky.
Nieprofesjonalna kobieta, obwieszona plakietkami z roznych szpitali. W moim przypadku zabrala sie za cos czego nie powiina dotykac,nie odpowiadala na telefony totalny brak profesjonalizmu i szacunku do pacjeta.
Po glupie skierowanie musialem pojsc do innego lekarza,bo kontakt z laskawa pania dr sie urwal.
Wogole nie polecam kliniki w Hamtramck. Maja bardzo dziwne praktyki umawiania kilku pacjetow na ta sama godzine. i np bylem umowiony na 2 a wyszedlem z prostej wizyty o 315,bo pani dr przeszla o 2 45 a pacjeci czekali na poczekalni jak osly!

#5 05.17.2009 19:24:23

triopoko
Partner do rozmowy

Tak to prawda grunge zgadzam się z Tobą. Kiedy moja żona korzystała z tej "kliniki" w Hamtramck podczas ciąży zawsze czekała na panią dr. przynajmniej godzinę dłużej, zero informacji o tym ze się spóźni, ze coś wypadło, ze poród odbierała itp. itd. Poza tym wystarczy wrócić do archiwum Czasu polskiego jest tam list na temat właśnie tej kliniki. Zajrzyjcie wstecz. Ja nie polecam tej placówki. Dopiero jak zmieniliśmy lekarza wszystko zaczęło przebiegać normalnie.
Jeżeli chodzi o doktora Jaszczaka, jest to człowiek szlachetny, jeśli chodzi o dobro pacjenta i człowieka robi bardzo dużo żeby pomóc i takiego Go znam.

#6 05.17.2009 19:34:23

Kamila
Rozgadany
Serwis

moje pierwsze w zyciu tego typu doswiadczenie, wiec jestem oglupiala jak normalnie powinno to przebiegac... poza tym rodzaj ubezpieczenia podobno ma w takich przypadkach znaczenie...  jesli chodzi o spoznianie sie, z normalna wizyta mi sie zdarzylo, jeszcze nigdy przy ostatnich zwiazanych z ciaza... Jestem tez ciekawa jak wyglada ich praca ze szpitalem st johns...

#7 05.17.2009 19:34:39

madmax
Niezaprzeczalna Legenda Forum

Wielu ludzi nie zaplacilo grosza  lub tez minimane koszty nie majac ubezpieczenia. Moze jednak lepiej by bylo aby pan doktor zadbal teraz bardziej o swoje zdrowie i nie szarpal reputacji przez rozne takie historie

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#8 05.17.2009 19:38:09

Łukasz Witkowski
Były Administrator

Kamila napisał:

Czy sa tu jakies Panie z podobnymi doswiadczeniami ?

Pisze w imieniu mojej dziewczyny:

Kamila, zadzwoń tutaj:
Beata Wellermiller (248) 816 9200
Będziesz zadowolona!

#9 05.17.2009 19:44:03

Kamila
Rozgadany
Serwis

Dzieki Lukasz, zadzwonie jutro po pracy!

Madmax nie wiem, do kogo dokladnie byl skierowany Twoj post... Jesli chodzi o pieniadze/ubezpieczenie, moj post odnosil sie tylko i wylacznie do tego nieszczesnego/upragnionego usg , ktorego nie moge oczekiwac, ze wzgledu na panstwowe ubezpieczenie, wiek, idealny stan zdrowia... wiec wnioskuje, ze nie jest potrzebne, aczkolwiek zazdroszcze innym kobietom, ktore w podobnym etapie posiadaja juz wiele zdjec fasoli...  troche mnie to wlasnie niepokoi czasami

Ostatnio edytowany przez Kamila (05.17.2009 19:45:37)

#10 05.17.2009 19:50:37

madmax

sorry  moglem cytowac , chodzilo mi o post triopokolenie i doktora J , dzisaj taki ruch na forum , ze posty przeskakuja. Potwierdzam post Lukasza  tez slyszalem pozytywne opinie na temat Beaty . ( moja druga polowa potwierdza)

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#11 05.17.2009 19:55:12

triopoko
Partner do rozmowy

Pani Beata była lekarzem mojej żony podczas ciąży, jest extra, polecamy serdecznie wraz z żona.

#12 05.17.2009 19:56:38

triopoko
Partner do rozmowy

Madmax, ale trzeba przyznać, odkładając wszystkie inne sprawy na regał z boku, że doktor Jaszczak to taki nasz lokalny Judym, co nie?

#13 05.17.2009 20:01:24

Łukasz Witkowski
Były Administrator

Kamila, zdjęcie tej fasolki to jedna z najpiękniejszych chwil ciąży :-) Musisz je mieć. Gdybyś miała jakiekolwiek pytania dotyczące ciąży, napisz do mnie email, podam Ci numer do mojej dziewczyny.

#14 05.17.2009 20:03:53

Look761

Kamila odpowiadajac na Twoje pytanie odnosnie USG po konfrontacji z zona powiedziala mnie ze Dr.J odpowiedzial Jej lata do tylu , jezeli wszystko jest w porzadku po co je robic i zawsze w jakis sposob narazac dziecko na konsekwencje ktorych teraz jeszcze  moze nie znamy.Znam Dr J.od lat ale tylko od strony podejscia do pacjeta i wiem ze byl zawsze przychylny do swoich pacjetow.Innej zalogi nie znam moze z wyjatkiem zony Dr.T ale to juz inny temat.

"Czy świat bardzo się zmieni , gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy , wkurwieni"

Jonasz Kofta

#15 05.17.2009 20:07:22

Kamila
Rozgadany
Serwis

jasne, zdaje sobie z tego sprawe, dlatego nie pisne ani slowka, zdaje sie na lekarza, ktorzy pewnie zaleci wszystko w swoim czasie, ale i tak bym chciala sie dowiedziec, jak wyglaada ich wspolpraca ze szpitalem st johns. Moze w czwartek wypytam sie w klinice... Ostatnio jakos dr mnie oniesmiela, ale nie narzekam, ha ha ze strachu po prostu ufam bezgranicznie, dlatego fajnie by bylo poznac jakies inne historie, przestrogi...

#16 05.17.2009 20:08:18

madmax

triopoko napisał:

Madmax, ale trzeba przyznać, odkładając wszystkie inne sprawy na regał z boku, że doktor Jaszczak to taki nasz lokalny Judym, co nie?

absolutnie sie z tym zgadzam. Mialem okazje sie z nim spotkac w ubiegla sobote. Szkoda tylko , ze przez jakies historie
stracil by reputacje na jaka pracowal latami.

#17 05.17.2009 20:24:11

JCP

Dr Jaszczak super gosc, znam go 28 lat.

#18 05.18.2009 05:38:05

Fesia
Rozgadany

Slyszalam te rozne historie o Dr J,nie wierze za bardzo a wyniki to i w amerykanskich gabinetach zamieniaja czy zapodziewaja sie.Jedynie sa punktualniejsi bo na osobe 15 minut i wynocha .Taka kobieta z "fasolka"potrzebuje nie tylko zbadania ale tez zeby ktos ja wysluchal.Mam duzy szacunek do DrJ i osobista wdziecznosc za wiele rzeczy.

Ostatnio edytowany przez Fesia (05.18.2009 05:38:58)

#19 06.20.2009 14:49:44

Kamila
Rozgadany
Serwis

to jak juz zaczelam temat, to sie juz pochwale, ha ha

http://nasza-klasa.pl/profile/18800548/gallery/55

#20 06.20.2009 20:23:55

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Nic nie zobaczyłem wink

That’s all, folks
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#21 06.20.2009 20:52:02

madmax

gratulacje

#22 07.30.2009 08:10:30

aneczka81
Partner do rozmowy

Witam, nie wiem czy za pozno ale w Troy na Big Beaver & Crooks jest super lekarka, polka - Dr. Anna Bida Dudun - wlasnie w marcu urodzilam wczesniaka i bardzo bylam zadowolona z jej uslug w czasie ciazy i decyzji jakie podjela jak bylo zagrozenie pod koniec ciazy.

#23 07.30.2009 10:31:11

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Proszę, podaj "fizyczny" adres nazwę przychodni i telefon.

That’s all, folks

#24 08.03.2009 07:32:23

aneczka81
Partner do rozmowy

Health Care of Women
Dr. Anna Bida-Dudun
1629 West Big Beaver Road
Troy, MI 48084

Tel: 248-649-2266

#25 08.30.2009 19:45:52

Kamila
Rozgadany
Serwis

A wiecie, ja jednak patrzac juz na to wszystko w ponad polowie drogi w gruncie rzeczy przyzwyczailam sie i bardzo polubilam swojego lekarza... Nie, zebym wczesniej miala jakies uprzedzenia, ale po prostu z niewiedzy... I musze powiedziec, ze jest to bardzo zyczliwy czlowiek smile

Stopka forum