Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 04.30.2009 19:51:47

Art Be
Administrator

Uwagi i Komentarze

Drodzy Forumowicze!

Witamy na Forum Detroit. Pomimo ostatnich zmian, jest ono kontynuacją poprzedniego Forum, tak w formie jak i treści. Podobnie jak poprzedni Administrator, uważamy to Forum za istotny dodatek do lokalnych polskojęzycznych mediów. Jest to rodzaj trybuny, z której każdy z Was może pisać o sprawach i problemach Was nurtujących bez obawy, że wypowiedzi będą cenzurowane. Reguły pozostają te same (zapoznajcie się z nimi w dziale "Zasady"). Nie będziemy ingerowali w Wasze posty - tak długo jak będą one utrzymane w cywilizowanej formie. Wulgaryzmy i personalne ataki nie będą tolerowane. Przypominamy: każdy z Was jest odpowiedzialny za treść i wiarygodność swoich postów. Dane personalne Użytkowników Forum są zastrzeżone i nie będą udostępniane osobom trzecim. Jeszcze raz witamy na Forum i zapraszamy do częstych odwiedzin.

Wszystkie uwagi i sugestie proszę pisać w tym wątku albo przesłać na adres forumdetroit@gmail.com

Art Be
Administrator
forumdetroit@gmail.com

#2 04.30.2009 20:45:52

Łukasz Witkowski
Były Administrator

Re: Uwagi i Komentarze

Życze powodzenia i wytrwałości.

#3 04.30.2009 20:58:32

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

Pachnie nowa farba...
Lece do Kliniki, co tam się nawyprawiało wink

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#4 05.30.2009 21:35:56

madmax
Niezaprzeczalna Legenda Forum

jak zawsze gosci pelno nawet o 12:30 AM , ale to chyba typowe dla naszej grupy etnicznej.

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#5 05.31.2009 04:50:25

Matka Teresa
Totalnie Rozgadany

Brawo Max, ale zrobiłeś wczoraj tornado:)

Tak trzymaj!!!!

I am a little pencil in the hand of a writing God who is sending a love letter to the world.

#6 06.02.2009 09:37:25

madmax

Jak mam dostosowac sie przestrzegania regulaminu forum , punkt 7.9 regulamin  ?
7.9. używać opcji „Edytuj”.

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#7 06.02.2009 09:39:31

Art Be
Administrator

madmax napisał:

Jak mam dostosowac sie przestrzegania regulaminu forum , punkt 7.9 regulamin  ?
7.9. używać opcji „Edytuj”.

Zaraz zostanie to uaktualnione.

Art Be
Administrator
forumdetroit@gmail.com

#8 06.02.2009 12:01:33

wyborca
Partner do rozmowy

Art Be@Admin
Czy jest pozliwe przywrocenie dawnego "feature" na forum pokazujacego posty umieszczone
w ciagu ostatnich 24 godzin, cos jak kolejka FIFO. Ostatnie 36 godzin byloby nawet lepsze,
nie mowiac o 48 ktore bylyby perfect.
Dziekuje z gory.

#9 06.02.2009 12:13:11

madmax

wyborco masz opcje jezeli jestes zalogowany " pokaz ostatnie nie przeczytane wpisy "
to jest duze ulatwienie

#10 06.02.2009 12:28:18

wyborca
Partner do rozmowy

madmax napisał:

wyborco masz opcje jezeli jestes zalogowany " pokaz ostatnie nie przeczytane wpisy "
to jest duze ulatwienie

Nie wszyscy sa uzytkownikami, szanujmy czas gosci o ile to jest mozliwe.

#11 06.02.2009 12:48:52

Art Be
Administrator

Założenie konta na forum trwa dosłownie dwie minuty, a przynosi wiele korzyści. Goście, jako że są gośćmi, muszą przystosować się do reguł tutaj panujących.

Art Be
Administrator
forumdetroit@gmail.com

#12 08.11.2009 08:07:22

madmax

ponawiam pytanie dlaczego nie ma opcjii " edytuj " ?

#13 08.11.2009 08:40:12

Art Be
Administrator

Opcja "edytuj" była nadmiernie wykorzystywana do kasowania  wypowiedzi przez ich autorów w związku z czym watek tracił logiczna ciągłość.

Art Be
Administrator
forumdetroit@gmail.com

#14 08.12.2009 08:12:38

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Jasne, myślmy co piszemy przed napisaniem.
Jest to diabelnie trudne w moim przypadku, taki impulsywny jestem.
Ale chciałbym dostać opcje "edytuj" chociażby na dwa dni, żeby wstawić fotki z rejsy pod teksty już wypostowane. (Chyba wymyśliłem nowe słowo wink )
To jak będzie Art? Załatwimy?

That’s all, folks
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#15 08.12.2009 12:44:13

Art Be
Administrator

Not gonna happen!
To, ze piszesz najwięcej nie upoważnia cie do "special treatment".

Art Be
Administrator
forumdetroit@gmail.com

#16 09.02.2009 20:09:10

Art Be
Administrator

Ze zdumieniem przyglądam się jak szybko z forum dyskusyjnego zrobiliście magiel.
Wasze dziecinne przepychanki są żenujące. Uratowałam to forum przed zamknięciem z nadzieja, ze będzie ono służyło z pożytkiem Detroickiej Polonii.
Wielu z was pisze do mnie e-mejle z zadaniem osunięcia tego czy innego użytkownika, wyrzucenia tego lub innego postu.
Wielu z was używa wielokrotnych "nicków", które są sprzeczne z zasadami. Od samego początku chciałam wszystkie wielokrotne konta z jednego IP zlikwidować. Na wasze tłumaczenia, że często kilku członków rodziny pisze z tego samego komputera, ustąpiłam. Jeśli sposób i kultura waszych postów będzie się utrzymywała na tak niskim poziomie będę zmuszona wycofywać opcje podwójnych kont z jednego IP. Nie chcecie chyba, żebym wprowadziła obowiązek podpisywania się pod zdjęciem?
W tym miejscu muszę udzielić nagany użytkownikowi piszącemu pod pseudonimem Andrzej_Sailing za posty sugerujące, ze ma dostęp do informacji dotyczących osobistych relacji pomiędzy innymi użytkownikami forum oraz ich IP. Jest to wierutnym kłamstwem, tylko Administrator ma dostęp do tego typu informacji o ile istnieją.
Jestem zdecydowana orędowniczka wolności słowa ale wszystko ma swoje granice i w przyszłości będę egzekwowała bardziej rygorystycznie opcje banowania.
Jeszcze raz muszę wam wszystkim przypomnieć o waszej personalnej odpowiedzialności za wszystko co umieszczacie na tym forum. Myślcie zanim cokolwiek napiszecie. Jeśli chcecie pisać o sprawach, które były lub są w sadzie, proponuje, żebyście skonsultowali to z waszymi prawnikami.
Chciałam was jeszcze raz poprosić o bardzie kulturalny stosunek do innych uczestników, jeśli stawiacie jakiekolwiek zarzuty dajcie oponentowi szanse na odpowiedz. Piszcie w sprawach dotyczących naszej miejscowej Polonii, personalne sprawy załatwiajcie przez e-mejl.

Art Be
Administrator
forumdetroit@gmail.com

#17 09.02.2009 21:36:51

Andrzej_Sailing
Partner do rozmowy

Zgadzam sie z Administratorem i prosze o usuniecie podwojnych nickow z jednego IP... Mysle ze wtedy duzo nam to wyjasni i zenujaca dziecinada sie skonczy....
Pozdrawiam
Andrzej

#18 09.02.2009 21:41:12

Andrzej_Sailing
Partner do rozmowy

Tak rzeczywiscie nie mam dostepu do IP i za ta moja informacje wielkie sorry, ale jestem przekonany ze wiele oosb pisze rownoczesnie pod roznyymi nickami wywolujac shizo-dyskusje ....
Pisanie pod roznymi nickami wprowadza innych czytelnikow w blad, wprowadza dziwne nastroje i jest nosnikiem klamstwa!!!!!
Administratorze prosze zamknac podwojne nicki, ale prosze asministratora aby byl konsekwentny i zamkna WSZYSTKIE podwojne nicki a nie tylko wybranych osob....
Dzieki

#19 09.02.2009 21:44:38

Andrzej_Sailing
Partner do rozmowy

Ja jestem wrecz poruszony wierszami JCP szkalujacymi i nasmiewajacymi sie z pewnej osoby... jest to chamskie i bez smaku.... Mysle ze to nie jest zdrowa dyskusja a jedynie zatwianie swojej prywaty na forum....
Nawoluje osoby do opamietania sie !!!!! Te wiersze sa obrazliwe i uwlaczajace godnosc drugiej osoby !!!!!! Sa wstretne nie majace zadnej wartosci literackiej !!!!!

#20 09.02.2009 22:54:18

MINOW2L8
Małomówny

Wolnosc slowa dla jednej formy pisania ale nie dla innych?  To nie ma sensu.

#21 09.03.2009 04:23:14

ak
Serwis

Uczciwie bedzie, jesli podwojne "nicki" beda  usuniete. Nie bedzie podejrzen,  glupich kojarzen i insynuacji.
Przychylam sie do prosby Andrzeja Sailing.

"Friends are flowers in the garden of life"

#22 09.03.2009 05:18:59

Andrzej_Sailing
Partner do rozmowy

Dzieki AK wrescie jestesmy po jednej stronie!!!

#23 09.03.2009 07:12:56

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Jeśli Admin wytrzebi wszystkie podwójne nicki, zostanę ja i kto?

http://www.smileyhut.com/exile/MJnBUBZ.gif

That’s all, folks

#24 09.03.2009 07:15:43

madmax

moze jeszcze ze trzy osoby

#25 09.03.2009 08:19:33

MINOW2L8
Małomówny

Ci ktorzy szukaja dziury w calym i maca dla swojej osobistej satysfakcji nie powinni osiagac swoich celow.
Jezeli zasada ze dwie i wiecej osob moze korzystac z jednego komputera zostala zaakceptowana na podstawie
oczywistej logiki, dlaczego ja zmieniac.  Po to zeby zrobic satysfakcje komus kto tyko zacheci sie do szukania innych
klotni.

Stopka forum